Zuster Servasa: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-02082a.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/admin.php?page=photo-4156|alt=Zuster Servasa|thumb|Zuster Servasa]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | ||
|- style="height: 27px;" | |- style="height: 27px;" | ||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | | style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | ||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" |[[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | | style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | Elisabeth van Heertum<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | 25 juli 1903 te Schijndel (akte 109)<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |† | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6650/category/65 †] 25 oktober 1999 te Schijndel [[Annahof]] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | ||
|- style="height: 24px;" | |- style="height: 24px;" | ||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | | style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | ||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" | | | style="width: 101.947%; height: 24px;" | Was de 11<sup>e</sup> [[Moeder Overste]] (1957 / 1963)<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | | style="width: 27.352%;" | Intrede | ||
| style="width: 101.947%;" | | | style="width: 101.947%;" | 4 augustus 1930 | ||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 30 augustus 1957<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 27 september 1963 <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk | [[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 1 feb 2024 om 20:17
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 voorheen C34 |
Naam | Elisabeth van Heertum |
Geboortedatum | 25 juli 1903 te Schijndel (akte 109) |
Overlijdensdatum | † 25 oktober 1999 te Schijndel Annahof |
Beroep | zuster |
Functie | Was de 11e Moeder Overste (1957 / 1963) |
Intrede | 4 augustus 1930 |
Datum aankomst |
30 augustus 1957 |
Datum vertrek |
27 september 1963 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |