Janus de Wijs: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + <br><br> Bron: Nederlands Oost Indië door Huub Waas <br><br> Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp <br> Categorie:Indiëgangers') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(12 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-04018.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + ]] | [[Bestand:SRH-04018.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2725|alt=Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + |thumb|Janus de Wijs (Adrianus Martinus) * 20 februari 1926 + ]][[Bestand:Marbrig.jpg|300px|alt=Schouderembleem - de MariniersBrigade|thumb|Schouderembleem - de MariniersBrigade]] | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 47.3715%; height: 443px;" | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Naam | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I44900 Adrianus Martinus "Janus" de Wijs] | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Adres | |||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" |Vertrokken en terug gekeerd [[De Oude Melkhaven 20]] | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Zoon van | |||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" |[[Jan de Wijs & Dientje van Krooij]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Geboren | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |20 februari 1926 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Overleden | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |ja | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Huwelijk | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | |||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Opkomst | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |7 maart 1947 in de van Gent kazerne te Rotterdam | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Onderdeel | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |[[de MariniersBrigade|Korps Mariniers]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Legernummer | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |36360 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |N.O.I. 30-7-1947 per [[Volendam (schip, 1922)|Volendam]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Ingedeeld | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |4<sup>e</sup> Inbat Zware wapens Compagnie in Soerabaja | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar huis | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |juli 1949 per [[Kota Inten (schip, 1927)|Kota Inten]], als d.d. Korp. efect 1<sup>e</sup> klas | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Aankomst | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" |Rotterdam | |||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 51px;" | Extra bijzonderheden | |||
| style="width: 28.0862%; height: 51px;" |Aan boord van de [[Volendam (schip, 1922)|Volendam]] was bij de heen reis paratyfus uitgebroken.<br>Bij de terugreis op de [[Kota Inten (schip, 1927)|Kota Inte]] waren de pokken aan boord. "Wij moesten 3 dagen in quarantaine in een kazerne te Amersfoort."<br> | |||
Tijd in Indië: De volgende plaatsen aangedaan. Soerabaja, Loematjang, Blindbing, Djember, Glondong, Tjepoe, Tjilatjap en ook Djakarta. | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
<br><br> | <br><br> | ||
Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] | Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] |
Huidige versie van 2 mei 2024 om 12:57
Naam | Adrianus Martinus "Janus" de Wijs |
Adres | Vertrokken en terug gekeerd De Oude Melkhaven 20 |
Zoon van | Jan de Wijs & Dientje van Krooij |
Geboren | 20 februari 1926 te Raamsdonk |
Overleden | ja |
Huwelijk | |
Opkomst | 7 maart 1947 in de van Gent kazerne te Rotterdam |
Onderdeel | Korps Mariniers |
Legernummer | 36360 |
Vertrokken naar | N.O.I. 30-7-1947 per Volendam |
Ingedeeld | 4e Inbat Zware wapens Compagnie in Soerabaja |
Vertrokken naar huis | juli 1949 per Kota Inten, als d.d. Korp. efect 1e klas |
Aankomst | Rotterdam |
Extra bijzonderheden | Aan boord van de Volendam was bij de heen reis paratyfus uitgebroken. Bij de terugreis op de Kota Inte waren de pokken aan boord. "Wij moesten 3 dagen in quarantaine in een kazerne te Amersfoort." Tijd in Indië: De volgende plaatsen aangedaan. Soerabaja, Loematjang, Blindbing, Djember, Glondong, Tjepoe, Tjilatjap en ook Djakarta. |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Bron: Nederlands Oost Indië door Huub Waas
Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp