Zuster Johanna de la Salle: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" width="100%" | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] |- |} <br> Categorie:Geloof') |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | |||
|- style="height: 27px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | |||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] op dat moment C34 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" |J M Sanders<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Kloosternaam || style="height: 28px; width: 101.947%;" |zuster Johanna de la Salla<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |5 januari 1908 te Geldrop<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6649/category/65 † 15 september 2005 Schijndel] [[Annahof]] [[Moederhuis]]<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | |||
|- style="height: 24px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | |||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" |Onderwijzeres R.K. Meisjesschool<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%;" |4 februari 1930<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Professie<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | <br> | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | |||
[[Categorie: |
Huidige versie van 1 feb 2024 om 18:35
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 op dat moment C34 |
Naam | J M Sanders |
Kloosternaam | zuster Johanna de la Salla |
Geboortedatum | 5 januari 1908 te Geldrop |
Overlijdensdatum | † 15 september 2005 Schijndel Annahof Moederhuis |
Beroep | zuster |
Functie | Onderwijzeres R.K. Meisjesschool |
Intrede | 4 februari 1930 |
Professie |
|
Datum aankomst |
|
Datum vertrek |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |