Zuster Maria Micheline: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" |- style="height: 27px;" | style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | style="width: 101.947%; height: 27px;" | Ingetreden in de Congregatie de Zuster...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | |||
|- style="height: 27px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | |||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] op dat moment C26 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | |||
|- style="height: 24px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | |||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Kleding | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Tijdelijke professie | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Eeuwige professie | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | ||
|- style="height: 27px;" | |- style="height: 27px;" |
Versie van 6 apr 2024 18:40
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 op dat moment C26 |
Naam | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | † |
Beroep | zuster |
Functie | |
Intrede | |
Kleding | |
Tijdelijke professie | |
Eeuwige professie | |
Datum aankomst | |
Datum vertrek |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Adres en datum | Ingetreden in de Congregatie de Zusters Penitenten recollece=tinen van de H. Franciscus van Assistiëte te Dongen<voorheen 123="" internallink:1712452012804="" c80="" te="" raamsdonk="" -="" style="height: 28px;" naam="" td=""></voorheen> | 24="" december="" 1918="" waspik="" overlijdensdatum="" †="" beroep="" ### {internallink:1712509359099} not found ###="" functie="" intrede="" kleding="" tijdelijke="" professie="" eeuwige="" |4="" oktober="" 1944="" datum="" aankomst="" vertrek="" |}="" ### {image:1712424993237} not found ###="" {|="" class="wikitable" width="100%" heeft="" u="" meer="" informatie,="" aanvullingen="" of="" vragen="" over="" de="" getoonde="" info="" en="" personen="" op="" deze="" pagina?="" ### {externallink:1712511583907} not found ###="" ### {externallink:1712454141076} not found ###="" ### {internallink:1712499828669} not found ###### {internallink:1712514464216} not found ###### {internallink:1712457631270} not found ###### {internallink:1712514659400} not found ###<="" tinywrapper=""> |