Zuster Leocadia: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="height: 27px;" | |- style="height: 27px;" | ||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | | style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | ||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" |[[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | | style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | ||
Johanna Cornelia van Oosterhout<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | ||
9 januari 1908 te Rotterdam<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |† | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † 19 mei 1995 Wijchen (Huize Tienakker)<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | ||
|- style="height: 24px;" | |- style="height: 24px;" | ||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | | style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | ||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" | | | style="width: 101.947%; height: 24px;" | | ||
<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
6 februari 1929 congregatie van de Franciscanessen van Bennebroek<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 27.352%;" | | | style="width: 27.352%;" | Geprofest<br> | ||
| style="width: 101.947%;" | | | style="width: 101.947%;" | 16 augustus 1931<br> | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 dec 2022 07:20
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 voorheen C34 |
Naam |
Johanna Cornelia van Oosterhout |
Geboortedatum |
9 januari 1908 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | † 19 mei 1995 Wijchen (Huize Tienakker) |
Beroep | zuster |
Functie |
|
Intrede |
6 februari 1929 congregatie van de Franciscanessen van Bennebroek |
Geprofest |
16 augustus 1931 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |