Zuster Andrea: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" width="100%" | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] |- |} Categorie:Geloof') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-02078.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/4105|alt=Zuster Andrea|thumb|Zuster Andrea]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | |||
|- style="height: 27px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | |||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] op dat moment C26 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I79696 Johanna Petronella "Jo" van der Ligt] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |30 december 1888 te Sambeek | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † 27 maart 1986 te Schijndel [[Sint Barbara]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | |||
|- style="height: 24px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | |||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" | moeder overste | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%;" |5 augustus 1921 | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Professie | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 1 feb 2024 om 20:49
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 op dat moment C26 |
Naam | Johanna Petronella "Jo" van der Ligt |
Geboortedatum | 30 december 1888 te Sambeek |
Overlijdensdatum | † 27 maart 1986 te Schijndel Sint Barbara |
Beroep | zuster |
Functie | moeder overste |
Intrede | 5 augustus 1921 |
Professie | |
Datum aankomst | |
Datum vertrek |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |