Wim van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Overleden | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Overleden | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Huwelijk | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Huwelijk | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Opkomst | | style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Opkomst | ||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 8 november 1946 in de Isabel Kazerne in Den Bosch | | style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 8 november 1946 in de Isabel Kazerne in Den Bosch | ||
Regel 61: | Regel 55: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<br><br> | <br><br> | ||
Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] | Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] |
Versie van 3 mei 2024 10:17
Naam | Wilhelmus Nicolaas "Wim" van Dongen |
Adres | Vertrokken en terug gekeerd Kerkstraat 31 |
Zoon van | Rien van Dongen & Jo Proost |
Geboren | 24 oktober 1926 te Raamsdonk |
Overleden | |
Huwelijk | |
Opkomst | 8 november 1946 in de Isabel Kazerne in Den Bosch |
Onderdeel | 4e Bataljon Luchtdoelartillerie |
Legernummer | 261024170 |
Vertrokken naar | N.0.1. 30-7-1947 per Volendam |
Ingedeeld | Vervoer materieel en munitie. V.M.M.A. Batavia |
Vertrokken naar huis | 19 april 1950 per Ferseay |
Aankomst | 18 mei 1950 |
Extra bijzonderheden | Tijd in Indië: Al die jaren ingedeeld geweest bij de V.M.M.A. Batavia.Deze munitie was bestemd voor de buitenposten over heel Indië. Ook mee geholpen afgekeurde munitie in zee te dumpen. |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Bron: Nederlands Oost Indië door Huub Waas
Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp