Kees Oome & Leentje de Ruijter: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| style="height: 28px;" | Beroep | | style="height: 28px;" | Beroep | ||
| style="height: 28px;" | [[:Categorie:Metselaar|metselaar]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | | style="height: 28px;" | [[:Categorie:Metselaar|metselaar]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 32px;" | Naam vrouw | | style="height: 32px;" | Naam vrouw | ||
| style="height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I56691 Lena Antonia "Leentje" de Ruijter] | | style="height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I56691 Lena Antonia "Leentje" de Ruijter] | ||
Regel 28: | Regel 28: | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum | ||
| style="height: 28px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5457/search/4373 †] 27 maart 2016 te Waspik | | style="height: 28px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5457/search/4373 †] 27 maart 2016 te Waspik | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum | ||
| style="height: 28px;" | 20 jul 1948 te Waspik | | style="height: 28px;" | 20 jul 1948 te Waspik |
Versie van 2 mei 2024 12:57
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 11 voorheen D13 |
Naam | Cornelis Johannes "Kees" Oome |
Geboortedatum | 20 oktober 1922 te Raamsdonk D11 (Akte 214) |
Overlijdensdatum | † 18 augustus 2017 te Waspik |
Beroep | metselaar / aannemer |
Naam vrouw | Lena Antonia "Leentje" de Ruijter |
Geboortedatum | 19 januari 1924 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 27 maart 2016 te Waspik |
Huwelijksdatum | 20 jul 1948 te Waspik |
Kees was een zoon van Bart Oome & Adrie de Bruijn
Zie ook: Gebroeders Oome
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Cornelia Hendrika "Ria" Oome | † Ria Oome |
Petrus Hubertus Adrianus Maria "Peter" Oome | Peter Oome & Gerla Arts |
Hubertus Petrus Adrianus Maria "Huub" Oome | Huub Oome & Adri van der Wal |
Cornelis Petrus Maria "Cor" Oome | Cor Oome & Louise van der Pluijm |
Marinus Adrianus Henricus "René" Oome | René Oome & Elly van der Wel |
De familie Oome is in 1955 in hun nieuwe huis in de Stationstraat 13 gaan wonen.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |