Jan Heere & Dingena van der Plas: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 46.4129%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 317.375px; width: 46.4129%;" width="50%" | ||
|- style="height: 34px;" | |- style="height: 34px;" | ||
| style="width: 37.7919%;" | Adres | | style="width: 37.7919%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 61.8377%;" | [[Stationstraat 2]] voorheen C21 | | style="width: 61.8377%;" | [[Stationstraat 2]] voorheen C21 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 61.8377%;" | | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 61.8377%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13085&main_person=I40548 Johannes Adrianus “Jan” Heere] | ||
[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13085&main_person=I40548 Johannes Adrianus “Jan” Heere] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 61.8377%;" | 27 december 1888 te Raamsdonk A62 | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 61.8377%;" | 27 december 1888 te Raamsdonk A62 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 61.8377%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4607/search/630 30 december 1974 te Breda] | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 61.8377%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4607/search/630 30 december 1974 te Breda] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 61.8377%;" | bakker / kastelein | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 61.8377%;" | [[:Categorie:Bakker|bakker]] / [[:Categorie:Kastelein|kastelein]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | || style="width: 61.8377%;" | | | style="width: 37.7919%;" | || style="width: 61.8377%;" | | ||
Regel 26: | Regel 25: | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 61.8377%;" | kastelein / winkelierster | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 61.8377%;" | kastelein / winkelierster | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | || style="width: 61.8377%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 61.8377%;" | 19 april 1923 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum || style="width: 61.8377%;" | 19 april 1923 te Raamsdonk |
Versie van 1 mei 2024 10:09
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 2 voorheen C21 |
Naam | Johannes Adrianus “Jan” Heere |
Geboortedatum | 27 december 1888 te Raamsdonk A62 |
Overlijdensdatum | 30 december 1974 te Breda |
Beroep | bakker / kastelein |
Naam vrouw | Dingena Maria “Dingena” van der Plas |
Geboortedatum | 7 maart 1896 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 10 augustus 1989 te Raamsdonksveer |
Beroep | kastelein / winkelierster |
Huwelijksdatum | 19 april 1923 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petronella Cornelia Heere | Jan Hompus & Petronella Heere |
Petronella Catharina “Nel” Heere | † Harry Klijn & Nel Heere † |
Cornelia “Corry” Heere | Gustaaf Heerdes & Corry Heere |
Jan en Dingena Heere hadden een bakkerij en café op Stationstraat 2