Huib van Strien & Anna de Bont: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | D96 Kerklaan |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; wid...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres en datum | | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 84.501%;" | D96 [[ | | style="width: 84.501%;" | D96 [[Kerklaan 7]] "Huiske ten Halve" | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | Huibert "Huib" van Strien | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12011&main_person=I36600 Huibert "Huib" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 3 augustus 1856 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 3 augustus 1856 te Raamsdonk D90a (Akte 96) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 28 december 1939 te Hoge en Lage Zwaluwe | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 28 december 1939 te Hoge en Lage Zwaluwe | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12011&main_person=I36615 Johanna "Jo" de Bont] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 26 juli 1860 te Raamsdonk D164a (Akte 69) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 29 februari 1924 te Raamsdonk (Akte 16) | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 27 april 1885 te Raamsdonk (Akte 4) | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
Regel 39: | Regel 32: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Jacobus Cornelis "Koos" van Strien | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12012&main_person=I36617 Johanna Petronella "Jans" van Strien] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Piet Mathon & Jans van Strien]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12032&main_person=I36621 Petronella Antonia "Pit" van Strien] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Willem van Dongen & Pit van Strien]]<br>[[Jan Boons & Pit van Strien]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12015&main_person=I36629 Cornelia Johanna "Kee" van Strien] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Kel Boons & Kee van Strien]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Cornelis Hubertus van Strien | ||
| style="width: 197.102%;" |<br> | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12016&main_person=I36632 Cornelis Hubertus "Cees" van Strien] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Cees van Strien & Anna Brenders]]<br>[[Cees van Strien & Net Stael]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
<br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Antonia Cornelia van Strien | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12017&main_person=I36637 Huiberdina "Dien" van Strien] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Janus Buijks & Dien van Strien]] | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F2173&main_person=I5836 Johannes Cornelis "Jan" van Strien] | ||
| style="width: 197.102%;" |[[Jan van Strien & Petronella Rasenberg]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F12018&main_person=I36642 Adrianus Wilhelmus "Janus" van Strien] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Janus van Strien & Anna Buijks]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Antonia Petronella van Strien | |||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13670&main_person=I43289 Hendrica Petronella "Drika" van Strien] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Huib Kuijsters & Drika van Strien]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13084&main_person=I40545 Antonia Petronella "Tooi" van Strien] | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Chiem Kuijsters & Tooi van Strien]] | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
Regel 89: | Regel 76: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 30 mrt 2024 om 16:28
Adres en datum | D96 Kerklaan 7 "Huiske ten Halve" |
Naam | Huibert "Huib" van Strien |
Geboortedatum | 3 augustus 1856 te Raamsdonk D90a (Akte 96) |
Overlijdensdatum | 28 december 1939 te Hoge en Lage Zwaluwe |
Beroep | landbouwer / tapper / arbeider |
Naam vrouw | Johanna "Jo" de Bont |
Geboortedatum | 26 juli 1860 te Raamsdonk D164a (Akte 69) |
Overlijdensdatum | 29 februari 1924 te Raamsdonk (Akte 16) |
Huwelijksdatum | 27 april 1885 te Raamsdonk (Akte 4) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Jacobus Cornelis "Koos" van Strien | |
Johanna Petronella "Jans" van Strien | Piet Mathon & Jans van Strien |
Petronella Antonia "Pit" van Strien | Willem van Dongen & Pit van Strien Jan Boons & Pit van Strien |
Cornelia Johanna "Kee" van Strien | Kel Boons & Kee van Strien |
Cornelis Hubertus van Strien | |
Cornelis Hubertus "Cees" van Strien | Cees van Strien & Anna Brenders Cees van Strien & Net Stael |
Antonia Cornelia van Strien | |
Huiberdina "Dien" van Strien | Janus Buijks & Dien van Strien |
Johannes Cornelis "Jan" van Strien | Jan van Strien & Petronella Rasenberg |
Adrianus Wilhelmus "Janus" van Strien | Janus van Strien & Anna Buijks |
Antonia Petronella van Strien | |
Hendrica Petronella "Drika" van Strien | Huib Kuijsters & Drika van Strien |
Antonia Petronella "Tooi" van Strien | Chiem Kuijsters & Tooi van Strien |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |