Han van Amelsvoort & Nelly van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 33.996%;" | Naam || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1719 Johannes Gerardus "Han" van Amelsvoort] | | style="height: 28px; width: 33.996%;" | Naam || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1719 Johannes Gerardus "Han" van Amelsvoort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.996%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |16 maart 1923 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.996%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |16 maart 1923 te Raamsdonk A20 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1322 Akte 48]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.996%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1812 †] 3 januari 1982 te Made | | style="height: 28px; width: 33.996%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1812 †] 3 januari 1982 te Made | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.996%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | | style="height: 28px; width: 33.996%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.996%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1720 Petronella Adriana "Nelly" van Dongen] | | style="height: 28px; width: 33.996%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1720 Petronella Adriana "Nelly" van Dongen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.996%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5305 †] 4 augustus 2009 te Oosterhout | | style="height: 28px; width: 33.996%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5305 †] 4 augustus 2009 te Oosterhout | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.996%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |24 juni 1947 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 33.996%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.6049%;" |24 juni 1947 te Raamsdonk | ||
|} | |} |
Huidige versie van 1 mei 2024 om 10:05
Adres per 1 januari 1949 | |
Naam | Johannes Gerardus "Han" van Amelsvoort |
Geboortedatum | 16 maart 1923 te Raamsdonk A20 (Akte 48) |
Overlijdensdatum | † 3 januari 1982 te Made |
Beroep | broodbakker |
Naam vrouw | Petronella Adriana "Nelly" van Dongen |
Geboortedatum | 12 december 1925 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 4 augustus 2009 te Oosterhout |
Huwelijksdatum | 24 juni 1947 te Raamsdonk |
Han was een zoon van Harrie van Amelsvoort & Dien van der Westen
Nelly van een dochter van Kobus van Dongen & Jaan Emmen
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Marie-Louise "Mientje" van Amelsvoort | Henk .... & Mientje van Amelsvoort |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |