Anton van der Westen & Maria Theuns: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam |...') |
k (Tekst vervangen - "info@wiki-raamsdonk.nl" door "info@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:Bakker-van-der-Westen-02.jpg|400px|alt=Bakker [[Anton van der Westen & Maria Theuns|Toon van der Westen]]|thumb|Bakker [[Anton van der Westen & Maria Theuns|Toon van der Westen]]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" | [[Molenstraat 49]] voorheen B61 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F681&main_person=I1969 Antonius "Toon" van der Westen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 1 juni 1871 te Raamsdonk D85 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 10 februari 1954 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | ||
[[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F681&main_person=I2098 Maria Petronella Theuns] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 14 mei 1882 te Gendt (Gelderland) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 1 december 1967 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 7 november 1906 te Raamsdonk | |||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 80.7308%;" width="50%" | |||
! style="width: 57.3803%;" | Kinderen | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 207.991%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F700&main_person=I2017 Adriaan Johannes (Jos) van der Westen] | ||
| style="width: 207.991%;" |[[Jos van der Westen & Jana de Wijs]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" |Johannes Cornelis Maria "Jan" van der Westen | ||
| style="width: 207.991%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" |Johannes Cornelis Maria "Jan" van der Westen | ||
| style="width: 207.991%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" |Cornelis Johannes Antonius "Kees" van der Westen | ||
| style="width: 207.991%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" |Bernardus Johannes Antonius van der Westen | ||
| style="width: 207.991%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" |Adrianus "Janus" van der Westen | ||
| style="width: 207.991%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" |Johanna Cornelia Maria "Jo" van der Westen | ||
| style="width: 207.991%;" | | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 57.3803%;" | Bernardus Johannes Antonius "Bernard" van der Westen | ||
| style="width: 207.991%;" | | |||
| style="width: | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:Bakker]] |
Huidige versie van 12 nov 2023 om 05:31
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 49 voorheen B61 |
Naam | Antonius "Toon" van der Westen |
Geboortedatum | 1 juni 1871 te Raamsdonk D85 |
Overlijdensdatum | 10 februari 1954 te Raamsdonk |
Beroep | broodbakker |
Naam vrouw | Maria Petronella Theuns |
Geboortedatum | 14 mei 1882 te Gendt (Gelderland) |
Overlijdensdatum | 1 december 1967 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 7 november 1906 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriaan Johannes (Jos) van der Westen | Jos van der Westen & Jana de Wijs |
Johannes Cornelis Maria "Jan" van der Westen | |
Johannes Cornelis Maria "Jan" van der Westen | |
Cornelis Johannes Antonius "Kees" van der Westen | |
Bernardus Johannes Antonius van der Westen | |
Adrianus "Janus" van der Westen | |
Johanna Cornelia Maria "Jo" van der Westen | |
Bernardus Johannes Antonius "Bernard" van der Westen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |