Theo van Dijck: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | Bergenstraat 31na 1961 |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 84.501%;" | [[Bergenstraat 31]]na 1961 | | style="width: 84.501%;" | [[Bergenstraat 31]]na 1961 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14033&main_person=I42494 Theodorus Petrus Maria "Theo" van Dijck] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 9 september 1925 te Leur | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 9 september 1925 te Leur | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Onderwijzer|onderwijzer]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Onderwijzer|onderwijzer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F14033&main_person=I45202 Maria "Riet" Oomen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |22 augustus 1926 te Oosterhout | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 13 februari 2000 te Raamsdonk | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |in 1952 te Oosterhout | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
{{Zie artikel|Zie ook: [[In gesprek met: Theo van Dijck]]}} | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Petrus L M "Pieter" van Dijck | ||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Lidwien van Dijck | |||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Bernadette van Dijck | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Brigitta van Dijck | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Merlinde van Dijck | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Frank van Dijck | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 15 mei 2024 13:39
Adres en datum | Bergenstraat 31na 1961 |
Naam | Theodorus Petrus Maria "Theo" van Dijck |
Geboortedatum | 9 september 1925 te Leur |
Overlijdensdatum | |
Beroep | onderwijzer |
Naam vrouw | Maria "Riet" Oomen |
Geboortedatum | 22 augustus 1926 te Oosterhout |
Overlijdensdatum | † 13 februari 2000 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | in 1952 te Oosterhout |
Zie ook: In gesprek met: Theo van Dijck
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus L M "Pieter" van Dijck | |
Lidwien van Dijck | |
Bernadette van Dijck | |
Brigitta van Dijck | |
Merlinde van Dijck | |
Frank van Dijck |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |