Zuster Francien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | |||
|- style="height: 27px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | |||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] op dat moment C26 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | |||
|- style="height: 24px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | |||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" |keuken | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Kleding | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Tijdelijke professie | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Eeuwige professie | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek | |||
| style="width: 101.947%;" | | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Versie van 1 feb 2024 20:57
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 op dat moment C26 |
Naam | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | † |
Beroep | zuster |
Functie | keuken |
Intrede | |
Kleding | |
Tijdelijke professie | |
Eeuwige professie | |
Datum aankomst | |
Datum vertrek |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |