Zuster Cornelina: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | | style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42491 Johanna Anna "Jo" Damen]<br> | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13528&main_person=I42491 Johanna Anna "Jo" Damen]<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |23 maart 1917 te Raamsdonk B25<br> | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | 23 maart 1917 te Raamsdonk B25 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/998 Akte 50])<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6326 †] 20 juni 1999 te Tongelre<br> | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6326 †] 20 juni 1999 te Tongelre (Eindhoven)<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | ||
Regel 17: | Regel 17: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | | style="width: 27.352%;" | Intrede | ||
| style="width: 101.947%;" |4 augustus 1935<br> | | style="width: 101.947%;" | 4 augustus 1935<br> | ||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Kleding<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 5 februari 1936<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Tijdelijke geloften<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 6 februari 1937<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Professie<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 6 februari 1940<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 1 feb 2024 18:14
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 voorheen C34 |
Naam | Johanna Anna "Jo" Damen |
Geboortedatum | 23 maart 1917 te Raamsdonk B25 (Akte 50) |
Overlijdensdatum | † 20 juni 1999 te Tongelre (Eindhoven) |
Beroep | zuster |
Functie | Hoofd afdeling boven |
Intrede | 4 augustus 1935 |
Kleding |
5 februari 1936 |
Tijdelijke geloften |
6 februari 1937 |
Professie |
6 februari 1940 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |