Albert Blom: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2732|alt=Albert Blom * 21 september 1925 + 20 maart 1993|thumb|Albert Blom * 21 september 1925 + 20 maart 1993') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:SRH-04025.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2732|alt=Albert Blom * 21 september 1925 + 20 maart 1993|thumb|Albert Blom * 21 september 1925 + 20 maart 1993]] | [[Bestand:SRH-04025.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/2732|alt=Albert Blom * 21 september 1925 + 20 maart 1993|thumb|Albert Blom * 21 september 1925 + 20 maart 1993]] | ||
{| class="wikitable" style="border-collapse: collapse; width: 47.3715%; height: 443px;" | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Naam | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | Albert Blom | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Adres | |||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" | Vertrokken en terug gekeerd [[Raadhuisstraat 1]] | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 32px;" | Zoon van | |||
| style="width: 28.0862%; height: 32px;" | [[Gerrit Blom & Bet Verduijn]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Geboren | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 21 september 1925 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Overleden | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 20 maart 1993 te | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | |||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Huwelijk | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | op.... te .... met [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23435&main_person=I44128 Jo van Dongen] | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 10px;" | | |||
| style="width: 28.0862%; height: 10px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Opkomst | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 08 mei 1946 in de Snijders Kazerne te Nijmegen | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Onderdeel | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 3<sup>e</sup> Regiment Stoot-troepen | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Legernummer | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 250921096 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | N.O.I. 16 oktober 1946 per [[Volendam (schip, 1922)|Volendam]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Ingedeeld | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 1<sup>e</sup> peleton als soldaat 1<sup>e</sup> klas | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Vertrokken naar huis | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 26 november, per [[Kota Inten (schip, 1927)|Kota Inten]] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 28px;" | Aankomst | |||
| style="width: 28.0862%; height: 28px;" | 24-12-1949 | |||
|- style="height: 51px;" | |||
| style="width: 19.2853%; height: 51px;" | Extra bijzonderheden | |||
| style="width: 28.0862%; height: 51px;" | Tijd in Indië: Aankomst in Tandjong Priok op 12-11-1946. Daar gebleven tot maart 1947 en met de 1<sup>e</sup> Politionele Actie naar Soekaboemi en daar rondgezworven. O.a. Tjiadjur, Pengalengan, Garut, enz. | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
<br><br> | |||
Bron: [[Nederlands Oost Indië]] door [[Huub Waas]] | |||
<br><br> | |||
Digitalisering en Wiki opmaak: [[Terry van Erp]] | |||
<br> | |||
[[Categorie:Indiëgangers]] |
Versie van 10 jan 2024 07:49
Naam | Albert Blom |
Adres | Vertrokken en terug gekeerd Raadhuisstraat 1 |
Zoon van | Gerrit Blom & Bet Verduijn |
Geboren | 21 september 1925 te Raamsdonk |
Overleden | 20 maart 1993 te |
Huwelijk | op.... te .... met Jo van Dongen |
Opkomst | 08 mei 1946 in de Snijders Kazerne te Nijmegen |
Onderdeel | 3e Regiment Stoot-troepen |
Legernummer | 250921096 |
Vertrokken naar | N.O.I. 16 oktober 1946 per Volendam |
Ingedeeld | 1e peleton als soldaat 1e klas |
Vertrokken naar huis | 26 november, per Kota Inten |
Aankomst | 24-12-1949 |
Extra bijzonderheden | Tijd in Indië: Aankomst in Tandjong Priok op 12-11-1946. Daar gebleven tot maart 1947 en met de 1e Politionele Actie naar Soekaboemi en daar rondgezworven. O.a. Tjiadjur, Pengalengan, Garut, enz. |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Bron: Nederlands Oost Indië door Huub Waas
Digitalisering en Wiki opmaak: Terry van Erp