Thijs Fens & Cor Diepstraten: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 314px; width: | {| class="wikitable" style="height: 314px; width: 50.04%;" width="50%" | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 80.37%; height: 32px;" | [[Stationstraat 16]] voorheen C29 | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam man || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam man || style="width: 80.37%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I41140 Mathijs "Thijs" Fens] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 80.37%; height: 28px;" | 17 december 1901 te Den Haag | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Overlijdensdatum || style="width: 80.37%; height: 32px;" | 27 juni 1956 te Tilburg [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3505 †] | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Beroep || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Beroep || style="width: 80.37%; height: 32px;" | [[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="width: 80.37%; height: 28px;" | 23 juli 1942 te Made | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px; width: 37.7919%;" | | ||
| style="height: 10px;" | | <br> | ||
|- style="height: 32px;" | | style="height: 10px; width: 80.37%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam vrouw<br> | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Naam vrouw<br> | ||
| style="width: | | style="width: 80.37%; height: 32px;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I34793 Cornelia "Cor" Diepstraten] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Geboortedatum || style="width: 80.37%; height: 28px;" | 12 maart 1909 te Delft | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Overlijdensdatum || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 32px;" | Overlijdensdatum || style="width: 80.37%; height: 32px;" | 13 juli 2006 te Breda [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6519 †] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Beroep || style="width: | | style="width: 37.7919%; height: 28px;" | Beroep || style="width: 80.37%; height: 28px;" | huisvrouw / [[:Categorie:Kraamverzorgster|kraamverzorgster]] | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width: 49.2971%;" width="50%" | ||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 69.8369%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I55794 Mathea "Ria" Fens] | | style="width: 40.8643%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I55794 Mathea "Ria" Fens] | ||
| style="width: | | style="width: 69.8369%;" | .... & Ria Fens | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I55795 Theo Fens] | | style="width: 40.8643%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I55795 Theo Fens] | ||
| style="width: | | style="width: 69.8369%;" | Theo Fens & ... Donks | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 27 apr 2023 08:57
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 16 voorheen C29 |
Naam man | Mathijs "Thijs" Fens |
Geboortedatum | 17 december 1901 te Den Haag |
Overlijdensdatum | 27 juni 1956 te Tilburg † |
Beroep | broodbakker |
Huwelijksdatum | 23 juli 1942 te Made |
|
|
Naam vrouw |
Cornelia "Cor" Diepstraten |
Geboortedatum | 12 maart 1909 te Delft |
Overlijdensdatum | 13 juli 2006 te Breda † |
Beroep | huisvrouw / kraamverzorgster |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Mathea "Ria" Fens | .... & Ria Fens |
Theo Fens | Theo Fens & ... Donks |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |