Kees Oome & Leentje de Ruijter: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[File:Cees-en-Leentje-Oome-18-07-2013.png|right|Bijschrift]] | [[File:Cees-en-Leentje-Oome-18-07-2013.png|right|Bijschrift]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 300px; width: 50%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 300px; width: 50%;" width="50%" | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="height: 32px;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="height: 32px;" | [[Stationstraat 11]] voorheen D13 | | style="height: 32px;" | [[Stationstraat 11]] voorheen D13 | ||
|- style="height: 32px;" | |- style="height: 32px;" | ||
| style="height: 32px;" | Naam | | style="height: 32px;" | Naam | ||
| style="height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I43667 Cornelis Johannes "Kees" Oome] | | style="height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I43667 Cornelis Johannes "Kees" Oome] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum | | style="height: 28px;" | Geboortedatum | ||
| style="height: 28px;" | 20 oktober 1922 te Raamsdonk D11 | | style="height: 28px;" | 20 oktober 1922 te Raamsdonk D11 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum | ||
| style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2400/search/2240 †] 18 augustus 2017 te Waspik | | style="height: 28px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2400/search/2240 †] 18 augustus 2017 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep | | style="height: 28px;" | Beroep | ||
| style="height: 28px;" | [[:Categorie:Metselaar|metselaar]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | | style="height: 28px;" | [[:Categorie:Metselaar|metselaar]] / [[:Categorie:Aannemer|aannemer]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
<br> | |||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 32px;" | <br> | ||
|- style="height: 32px;" | |||
| style="height: 32px;" | Naam vrouw | | style="height: 32px;" | Naam vrouw | ||
| style="height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I56691 Lena Antonia "Leentje" de Ruijter] | | style="height: 32px;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17345&main_person=I56691 Lena Antonia "Leentje" de Ruijter] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum | | style="height: 28px;" | Geboortedatum | ||
| style="height: 28px;" | 19 januari 1924 te Waspik | | style="height: 28px;" | 19 januari 1924 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum | ||
| style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5457/search/4373 †] 27 maart 2016 te Waspik | | style="height: 28px;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5457/search/4373 †] 27 maart 2016 te Waspik | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 10px;" | <br> | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum | ||
| style="height: 28px;" | 20 jul 1948 te Waspik | | style="height: 28px;" | 20 jul 1948 te Waspik | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
|- | |- | ||
Regel 40: | Regel 42: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
|Maria Cornelia Hendrika "Ria" Oome | | Maria Cornelia Hendrika "Ria" Oome | ||
|[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5051/search/2068 †] Ria Oome | | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5051/search/2068 †] Ria Oome | ||
|- | |- | ||
|Petrus Hubertus Adrianus Maria "Peter" Oome | | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18744&main_person=I62076 Petrus Hubertus Adrianus Maria "Peter" Oome] | ||
|[[Peter Oome & Gerla Arts]] | | [[Peter Oome & Gerla Arts]] | ||
|- | |- | ||
|Hubertus Petrus Adrianus Maria "Huub" Oome | | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18743&main_person=I45545 Hubertus Petrus Adrianus Maria "Huub" Oome] | ||
|[[Huub Oome & Adri van der Wal]] | | [[Huub Oome & Adri van der Wal]] | ||
|- | |- | ||
|Cornelis Petrus Maria "Cor" Oome | | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18745&main_person=I62079 Cornelis Petrus Maria "Cor" Oome] | ||
|[[Cor Oome & Louise van der Pluijm]] | | [[Cor Oome & Louise van der Pluijm]] | ||
|- | |- | ||
|Marinus Adrianus Henricus "René" Oome | | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18746&main_person=I62081 Marinus Adrianus Henricus "René" Oome] | ||
|[[René Oome & Elly van der Wel]] | | [[René Oome & Elly van der Wel]] | ||
|} | |} | ||
De familie Oome is in 1955 in hun nieuwe huis in de [[Stationstraat 13]] gaan wonen. | De familie Oome is in 1955 in hun nieuwe huis in de [[Stationstraat 13]] gaan wonen. |
Versie van 19 apr 2023 11:49
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 11 voorheen D13 |
Naam | Cornelis Johannes "Kees" Oome |
Geboortedatum | 20 oktober 1922 te Raamsdonk D11 |
Overlijdensdatum | † 18 augustus 2017 te Waspik |
Beroep | metselaar / aannemer |
|
|
Naam vrouw | Lena Antonia "Leentje" de Ruijter |
Geboortedatum | 19 januari 1924 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 27 maart 2016 te Waspik |
| |
Huwelijksdatum | 20 jul 1948 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Maria Cornelia Hendrika "Ria" Oome | † Ria Oome |
Petrus Hubertus Adrianus Maria "Peter" Oome | Peter Oome & Gerla Arts |
Hubertus Petrus Adrianus Maria "Huub" Oome | Huub Oome & Adri van der Wal |
Cornelis Petrus Maria "Cor" Oome | Cor Oome & Louise van der Pluijm |
Marinus Adrianus Henricus "René" Oome | René Oome & Elly van der Wel |
De familie Oome is in 1955 in hun nieuwe huis in de Stationstraat 13 gaan wonen.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |