Zuster Genesia: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | | style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" |Maria Geertruida Vrooijink<br> | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | Maria Geertruida Vrooijink<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |13 april 1910 te Reutum (Tubbergen)<br> | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | 13 april 1910 te Reutum (Tubbergen)<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6318 †] 2 december 1990 te Borne<br> | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6318 †] 2 december 1990 te Borne<br> | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|- style="height: 24px;" | |- style="height: 24px;" | ||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | | style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | ||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" |Was de | | style="width: 101.947%; height: 24px;" | Was de 12<sup>e</sup> [[Moeder Overste]] (1963 / 1972)<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | | style="width: 27.352%;" | Intrede | ||
| style="width: 101.947%;" |4 februari 1930<br> | | style="width: 101.947%;" | 4 februari 1930<br> | ||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 1963<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 1972<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 15 feb 2023 09:12
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 voorheen C34 |
Naam | Maria Geertruida Vrooijink |
Geboortedatum | 13 april 1910 te Reutum (Tubbergen) |
Overlijdensdatum | † 2 december 1990 te Borne |
Beroep | zuster |
Functie | Was de 12e Moeder Overste (1963 / 1972) |
Intrede | 4 februari 1930 |
Datum aankomst |
1963 |
Datum vertrek |
1972 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |