Zuster Marie Bernarda: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek<br> | | style="width: 27.352%;" | Datum vertrek<br> | ||
| style="width: 101.947%;" | 8 juli 1912 naar Schijndel<br> | | style="width: 101.947%;" | 8 juli 1912 naar Schijndel<br> | ||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst | |||
| style="width: 101.947%;" | 12 oktober 1937 van Schijndel<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek | |||
| style="width: 101.947%;" | 26 augustus 1938 naar Schijndel<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 jan 2023 07:41
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 op dat moment C2a |
Naam |
Walthera Adriana Wilhelmina Maria Verhoeckx |
Geboortedatum |
3 februari 1886 te 's-Hertogenbosch |
Overlijdensdatum | † 31 januari 1957 te Raamsdonksveer |
Beroep | zuster |
Functie |
|
Intrede |
2 juni 1910
|
Professie |
|
Datum aankomst |
4 januari 1912 van Schijndel |
Datum vertrek |
8 juli 1912 naar Schijndel |
Datum aankomst | 12 oktober 1937 van Schijndel |
Datum vertrek | 26 augustus 1938 naar Schijndel |
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |