Piet van Amelsvoort & Anna Verhulst: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.9151%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 39.9151%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 88.3227%;" | | | style="width: 88.3227%;" |[[Stationstraat 14]] voorheen C27 | ||
[[Stationstraat 14]] voorheen C27 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam || style="height: 28px; width: 88.3227%;" | | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F574&main_person=I1716 Petrus Maria "Piet" van Amelsvoort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |15 augustus 1917 te Raamsdonk B33 | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |15 augustus 1917 te Raamsdonk B33 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |27 juni 1990 te Oosterhout | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |27 juni 1990 te Oosterhout | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |[[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |[[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 39.9151%;" | | | style="height: 10px; width: 39.9151%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F574&main_person=I1717 Anna Maria Cornelia "Anna" Verhulst] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |16 mei 1913 te Oosterhout | |||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |16 mei 1913 te Oosterhout | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6642 †] 31 maart 2005 te Teteringen | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 39.9151%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |4 augustus 1943 Oosterhout | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 88.3227%;" |4 augustus 1943 Oosterhout | ||
|} | |} | ||
Regel 33: | Regel 31: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | |Dick van Amelsvoort | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 29 dec 2022 08:57
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 14 voorheen C27 |
Naam | Petrus Maria "Piet" van Amelsvoort |
Geboortedatum | 15 augustus 1917 te Raamsdonk B33 |
Overlijdensdatum | 27 juni 1990 te Oosterhout |
Beroep | broodbakker |
Naam vrouw | Anna Maria Cornelia "Anna" Verhulst |
Geboortedatum | 16 mei 1913 te Oosterhout |
Overlijdensdatum | † 31 maart 2005 te Teteringen |
Huwelijksdatum | 4 augustus 1943 Oosterhout |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Dick van Amelsvoort |
Nam in 1946 de bakkerij aan de Havenstraat C27 van zijn vader over, dit is thans Stationstraat 14.
In 1954 ging de bakkerij over aan zijn broer Jos.
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |