Zuster Benedicta: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | | style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | Johanna Petronella van Dongen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | 22 augustus 1904 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | 22 augustus 1904 te Raamsdonk D234<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † 28 november 1981 te Tongelre | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † 28 november 1981 te Tongelre | ||
Regel 18: | Regel 18: | ||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | | style="width: 27.352%;" | Intrede | ||
| style="width: 101.947%;" | 4 augustus 1930 | | style="width: 101.947%;" | 4 augustus 1930 | ||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Professie | |||
| style="width: 101.947%;" | 6 februari 1935<br> | |||
|} | |} | ||
Officiële naam: [[Zuster Benedicta Josepha]] | Officiële naam: [[Zuster Benedicta Josepha]] |
Versie van 22 dec 2022 09:26
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 voorheen C34 |
Naam | Johanna Petronella van Dongen |
Geboortedatum | 22 augustus 1904 te Raamsdonk D234 |
Overlijdensdatum | † 28 november 1981 te Tongelre |
Beroep | Zuster |
Functie | Hoofd verzorging |
Intrede | 4 augustus 1930 |
Professie | 6 februari 1935 |
Officiële naam: Zuster Benedicta Josepha
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |