Harrie van Amelsvoort & Dien van der Westen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl" door "mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl") |
||
(16 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|300px|right|thumb|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@ | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|300px|right|thumb|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 45.4195%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 36.5325%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 36.5325%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 68.0549%;" | [[Molenstraat 16]] voorheen A42b | ||
[[Molenstraat 16]] voorheen A42b | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Naam || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F571&main_person=I1707 Hendricus Petrus "Harrie" van Amelsvoort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | 27 februari 1881 te Raamsdonk D7 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/865 Akte 33]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | 18 maart 1967 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3254 †] (Akte 31) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | [[:Categorie:Bakker|broodbakker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 36.5325%;" | | | style="height: 10px; width: 36.5325%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F571&main_person=I1333 Gerdina Petronella "Dien" van der Westen] | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | 07 oktober 1885 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/867 Akte 136]) | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | | | style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | 30 januari 1967 te Raamsdonk [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4717 †] (Akte 12) | ||
|- style="height: 10px;" | |||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 36.5325%;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 68.0549%;" | 7 mei 1907 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/866 Akte 18]) | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 36.5325%;" | | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 59.8363%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 54.4517%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 89.285%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1710 Dingeman Johannes Petrus "Dingeman" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | Dingeman van Amelsvoort * 19-4-1908 † 14-11-1930 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F572&main_person=I1711 Lucia Adriana Maria "Luce" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3250 †] [[Adrianus Anemaat & Luce van Amelsvoort]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4391 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F573&main_person=I1713 Johannes Hubertus Josephus van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | † [[Jan van Amelsvoort & Martha van Leijssen]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I3066 Adriana Huiberdina van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | Adriana van Amelsvoort * 8-5-1912 † 12-7-1912 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I3064 Petrus Cornelis Hubertus van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | Petrus van Amelsvoort *15-2-1914 † 29-6-1914 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F988&main_person=I1714 Adrianus Maria Antonius "Jos" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4556 †] [[Jos van Amelsvoort & An Moll]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6518 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F574&main_person=I1716 Petrus Maria "Piet" van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | 27-6-1990 † [[Piet van Amelsvoort & Anna Verhulst]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6642 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | levenloos van Amelsvoort | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | † 13 december 1918 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1718 Adriana Maria van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | † 20 oktober 1999 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1715 Cornelis van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | * 11 november 1921 † 29 maart 1924 | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F575&main_person=I1719 Johannes Gerardus van Amelsvoort] | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1812 †] [[Han van Amelsvoort & Nelly van Dongen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6517 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 54.4517%;" | levenloos van Amelsvoort | ||
| style="width: | | style="width: 89.285%;" | † 18 oktober 1925 | ||
|} | |} | ||
Nam in 1907 de bakkerij van zijn ouders over.<br>Kochten het pand [[Havenstraat]] C27 (nu [[Stationstraat 14]]) en begonnen hier een café en gingen ook brood bakken. | Nam in 1907 de bakkerij van zijn ouders over.<br>Kochten het pand [[Havenstraat]] C27 (nu [[Stationstraat 14]]) en begonnen hier een [[:Categorie:Café|café]] en gingen ook brood bakken. | ||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Raamsdonk - van 7 bakkers in 1939 naar 2 bakkers in 2009]]}} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonks-historie.nl info@raamsdonks-historie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:Bakker]] |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 23:30
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 16 voorheen A42b |
Naam | Hendricus Petrus "Harrie" van Amelsvoort |
Geboortedatum | 27 februari 1881 te Raamsdonk D7 (Akte 33) |
Overlijdensdatum | 18 maart 1967 te Raamsdonk † (Akte 31) |
Beroep | broodbakker |
Naam vrouw | Gerdina Petronella "Dien" van der Westen |
Geboortedatum | 07 oktober 1885 te Raamsdonk (Akte 136) |
Overlijdensdatum | 30 januari 1967 te Raamsdonk † (Akte 12) |
Huwelijksdatum | 7 mei 1907 te Raamsdonk (Akte 18) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Dingeman Johannes Petrus "Dingeman" van Amelsvoort | Dingeman van Amelsvoort * 19-4-1908 † 14-11-1930 |
Lucia Adriana Maria "Luce" van Amelsvoort | † Adrianus Anemaat & Luce van Amelsvoort † |
Johannes Hubertus Josephus van Amelsvoort | † Jan van Amelsvoort & Martha van Leijssen † |
Adriana Huiberdina van Amelsvoort | Adriana van Amelsvoort * 8-5-1912 † 12-7-1912 |
Petrus Cornelis Hubertus van Amelsvoort | Petrus van Amelsvoort *15-2-1914 † 29-6-1914 |
Adrianus Maria Antonius "Jos" van Amelsvoort | † Jos van Amelsvoort & An Moll † |
Petrus Maria "Piet" van Amelsvoort | 27-6-1990 † Piet van Amelsvoort & Anna Verhulst † |
levenloos van Amelsvoort | † 13 december 1918 |
Adriana Maria van Amelsvoort | † 20 oktober 1999 |
Cornelis van Amelsvoort | * 11 november 1921 † 29 maart 1924 |
Johannes Gerardus van Amelsvoort | † Han van Amelsvoort & Nelly van Dongen † |
levenloos van Amelsvoort | † 18 oktober 1925 |
Nam in 1907 de bakkerij van zijn ouders over.
Kochten het pand Havenstraat C27 (nu Stationstraat 14) en begonnen hier een café en gingen ook brood bakken.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonks-historie.nl |