Zuster Richarda: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Geloof') |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(11 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Categorie: | [[Bestand:Pol van.der. zuster richarda 1891-1984.jpg|300px|link=https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6122|alt=Zuster Richarda|thumb|Zuster Richarda]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 219px; width: 64.6497%;" width="50%" | |||
|- style="height: 27px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | |||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" |Maria van der Pol<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Kloosternaam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | zuster Richarda<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |14 januari 1891 te Sint-Oedenrode (akte 3)<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6312 † graf] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6071 † prentje] 28 februari 1984 te Schijndel [[Sint Barbaraklooster II|Sint Barbara]]<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | |||
|- style="height: 24px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | |||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" |[[:Categorie:Onderwijzer|onderwijzeres]]<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 28px;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%; height: 28px;" | 18 augustus 1909 | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 28px;" | Datum aankomst<br> | |||
| style="width: 101.947%; height: 28px;" | 14 mei 1929 kwam van Loon op Zand<br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | <br> | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]] |
Huidige versie van 1 feb 2024 om 16:42
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 voorheen C34 |
Naam | Maria van der Pol |
Kloosternaam | zuster Richarda |
Geboortedatum | 14 januari 1891 te Sint-Oedenrode (akte 3) |
Overlijdensdatum | † graf † prentje 28 februari 1984 te Schijndel Sint Barbara |
Beroep | zuster |
Functie | onderwijzeres |
Intrede | 18 augustus 1909 |
Datum aankomst |
14 mei 1929 kwam van Loon op Zand |
Datum vertrek |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |