Zuster Laurentia: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Categorie:Geloof') |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(6 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Categorie: | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 163px; width: 64.6497%;" width="50%" | |||
|- style="height: 27px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | |||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] op dat moment C26<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | Wilhelmina van de Gevel | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | 30 maart 1854 Eindhoven Woensel | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † 22 augustus 1913 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | |||
|- style="height: 24px;" | |||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | |||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | |||
| style="width: 101.947%;" | 8 juni 1876 | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Professie<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum aankomst<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | 30 december 1907 <br> | |||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Datum vertrek<br> | |||
| style="width: 101.947%;" | zie overlijdensdatum | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Zuster]][[Categorie:Zusters in Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 1 feb 2024 om 16:34
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 op dat moment C26 |
Naam | Wilhelmina van de Gevel |
Geboortedatum | 30 maart 1854 Eindhoven Woensel |
Overlijdensdatum | † 22 augustus 1913 te Raamsdonk |
Beroep | zuster |
Functie | |
Intrede | 8 juni 1876 |
Professie |
|
Datum aankomst |
30 december 1907 |
Datum vertrek |
zie overlijdensdatum |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |