Piet Heere & Petronella Lips: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-03014.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7507|alt=Petrus "Piet" Heere|thumb|Petrus "Piet" Heere]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.6943%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 63.6943%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 36.0934%;" | Adres en datum | | style="width: 36.0934%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 91.2951%;" | | | style="width: 91.2951%;" | A29 (in 1901 D56) | ||
A29 (in 1901 D56) | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Naam || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Naam || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11797&main_person=I35835 Petrus "Piet" Heere] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | 6 juni 1852 te Raamsdonk D36 | ||
6 juni 1852 te Raamsdonk D36 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | 24 juli 1938 te Raamsdonk | ||
24 juli 1938 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | [[:Categorie:Bakker|bakker]] | ||
[[:Categorie:Bakker|bakker]] | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 36.0934%;" | | | style="height: 10px; width: 36.0934%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11797&main_person=I35838 Petronella Elisabeth "Nel" Lips] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | 20 januari 1855 te Waspik | ||
20 januari 1855 te Waspik | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | | style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | 7 juni 1938 te Raamsdonk | ||
7 juni 1938 te Raamsdonk | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 36.0934%;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | 27 januari 1881 te Waspik | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 36.0934%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 91.2951%;" | | |||
27 januari 1881 te Waspik | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:SRH-03013.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7506|alt=Petronella Elisabeth "Nel" Lips|thumb|Petronella Elisabeth "Nel" Lips]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 65.2867%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 65.2867%;" width="50%" | ||
! style="width: 53.6698%;" | Kinderen | ! style="width: 53.6698%;" | Kinderen | ||
! style="width: 75.9652%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 75.9652%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | Johannes Adrianus Heere | ||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | Anna Adriana Maria "Anna" Heere | ||
| style="width: 75.9652%;" | [[Anna Heere]] | |||
|- | |||
| style="width: 53.6698%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11803&main_person=I35850 Adriana Johanna Maria "Adriana" Heere] | |||
| style="width: 75.9652%;" | [[Sjef Leijten & Adriana Heere]] | |||
|- | |||
| style="width: 53.6698%;" | Catharina Petronella Maria Heere | |||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13750&main_person=I35854 Maria Johanna Heere] | ||
| style="width: 75.9652%;" | [[Piet van der Plas & Maria Heere]] | |||
| style="width: 75.9652%;" | | |- | ||
[[ | | style="width: 53.6698%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11802&main_person=I35846 Anna Huberta "Anna" Heere] | ||
| style="width: 75.9652%;" | [[Jan Broeders & Anna Heere]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11805&main_person=I35856 Johannes Adrianus "Jan" Heere] | ||
| style="width: 75.9652%;" | [[Jan Heere & Dingena van der Plas]] | |||
| style="width: 75.9652%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | Catharina Maria Heere | ||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | levenloos | ||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | Huiberdina Cornelia Heere | ||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | Theodora Maria Jacoba Heere | ||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | Adrianus Johannes Heere | ||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 53.6698%;" | | | style="width: 53.6698%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11806&main_person=I35862 Johannes Gerardus "Han" Heere] | ||
| style="width: 75.9652%;" | | | style="width: 75.9652%;" | [[Han Heere & Anna de Bont]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 53.6698%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F11807&main_person=I35864 Henrica Catharina Maria Heere] | ||
| | | style="width: 75.9652%;" | [[Jan Broeders & Henrica Heere]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 53.6698%;" | Mattheus "Mathijs" Heere | ||
| | | style="width: 75.9652%;" | | ||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie: | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:Bakker]] |
Huidige versie van 12 jan 2024 om 18:34
Adres en datum | A29 (in 1901 D56) |
Naam | Petrus "Piet" Heere |
Geboortedatum | 6 juni 1852 te Raamsdonk D36 |
Overlijdensdatum | 24 juli 1938 te Raamsdonk |
Beroep | bakker |
Naam vrouw | Petronella Elisabeth "Nel" Lips |
Geboortedatum | 20 januari 1855 te Waspik |
Overlijdensdatum | 7 juni 1938 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 27 januari 1881 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Johannes Adrianus Heere | |
Anna Adriana Maria "Anna" Heere | Anna Heere |
Adriana Johanna Maria "Adriana" Heere | Sjef Leijten & Adriana Heere |
Catharina Petronella Maria Heere | |
Maria Johanna Heere | Piet van der Plas & Maria Heere |
Anna Huberta "Anna" Heere | Jan Broeders & Anna Heere |
Johannes Adrianus "Jan" Heere | Jan Heere & Dingena van der Plas |
Catharina Maria Heere | |
levenloos | |
Huiberdina Cornelia Heere | |
Theodora Maria Jacoba Heere | |
Adrianus Johannes Heere | |
Johannes Gerardus "Han" Heere | Han Heere & Anna de Bont |
Henrica Catharina Maria Heere | Jan Broeders & Henrica Heere |
Mattheus "Mathijs" Heere |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |