Jos van Amelsvoort & An Moll: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 19: | Regel 19: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |22 mei 1917 te Oosterhout ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/917 Akte 164]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |22 mei 1917 te Oosterhout ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/917 Akte 164]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |2 november 2007 te Waspik | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6518 †]2 november 2007 te Waspik | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Harry van Amelsvoort | ||
| style="width: 197.102%;" |Nam in 1971 de bakkerij aan de [[Stationstraat 14]] te [[Raamsdonk]] van zijn ouders over, in 1974 verkocht hij de bakkerij aan bakker van der Westen uit Made. | | style="width: 197.102%;" |[[Harry van Amelsvoort & Betty van den Heijkant]]<br>Nam in 1971 de bakkerij aan de [[Stationstraat 14]] te [[Raamsdonk]] van zijn ouders over, in 1974 verkocht hij de bakkerij aan bakker van der Westen uit Made. | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Peter van Amelsvoort | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Peter van Amelsvoort & Margareth van Deelen]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Dick van Amelsvoort | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Dick van Amelsvoort & Sophie de Winter]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Willemien van Amelsvoort | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Jozef Smits & Willemien van Amelsvoort]] | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" |Gerry van Amelsvoort | |||
| style="width: 197.102%;" |[[Harry Johan & Gerry van Amelsvoort]] | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_na_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:Bakker]] | [[Categorie:Gezinnen_na_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]][[Categorie:Bakker]] |
Huidige versie van 5 jan 2024 om 10:39
Adres en datum | Stationstraat 14 in 1954 |
Naam | Adrianus Maria Antonius "Jos" van Amelsvoort |
Geboortedatum | 23 juli 1916 te Breda (Akte 449) |
Overlijdensdatum | † 22 oktober 1993 te Waspik |
Beroep | broodbakker |
Naam vrouw | Johanna Maria Pietronella "An" Moll |
Geboortedatum | 22 mei 1917 te Oosterhout (Akte 164) |
Overlijdensdatum | †2 november 2007 te Waspik |
Huwelijksdatum | 19 juni 1946 te Oosterhout |
Jos is een zoon van Harrie van Amelsvoort & Dien van der Westen
Nam in 1954 de bakkerij aan de Stationstraat 14 te Raamsdonk over van zijn broer Piet.
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Harry van Amelsvoort | Harry van Amelsvoort & Betty van den Heijkant Nam in 1971 de bakkerij aan de Stationstraat 14 te Raamsdonk van zijn ouders over, in 1974 verkocht hij de bakkerij aan bakker van der Westen uit Made. |
Peter van Amelsvoort | Peter van Amelsvoort & Margareth van Deelen |
Dick van Amelsvoort | Dick van Amelsvoort & Sophie de Winter |
Willemien van Amelsvoort | Jozef Smits & Willemien van Amelsvoort |
Gerry van Amelsvoort | Harry Johan & Gerry van Amelsvoort |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |