Zuster Genesia: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Erfgoed
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- style="height: 27px;" | |- style="height: 27px;" | ||
| style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | | style="width: 27.352%; height: 27px;" | Adres en datum | ||
| style="width: 101.947%; height: 27px;" |[[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | | style="width: 101.947%; height: 27px;" | [[Adrianus klooster]] [[Kerkplein 5]] voorheen C34 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Naam || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | ||
M Vrooijink<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | | ||
13 april 1910 te <br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" |† | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 101.947%;" | † 2 december 1990 te <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | | style="height: 28px; width: 27.352%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 101.947%;" | [[:Categorie:Zuster|zuster]] | ||
|- style="height: 24px;" | |- style="height: 24px;" | ||
| style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | | style="width: 27.352%; height: 24px;" | Functie | ||
| style="width: 101.947%; height: 24px;" | | | style="width: 101.947%; height: 24px;" | | ||
|- | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 27.352%;" | Intrede | | style="width: 27.352%;" | Intrede | ||
| style="width: 101.947%;" | | | style="width: 101.947%;" | | ||
<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 dec 2022 19:45
![](/images/thumb/1/1c/Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png/300px-Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png)
Adres en datum | Adrianus klooster Kerkplein 5 voorheen C34 |
Naam |
M Vrooijink |
Geboortedatum |
13 april 1910 te |
Overlijdensdatum | † 2 december 1990 te |
Beroep | zuster |
Functie |
|
Intrede |
|
![raamsdonkshistorie.nl](/images/thumb/f/fc/Header-01.jpg/800px-Header-01.jpg)
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |