Toon de Groot & To van der Westen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 84.501%;" |[[Stationstraat 6]] voorheen C23 | | style="width: 84.501%;" | [[Stationstraat 6]] voorheen C23 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F965&main_person=I1430 Antonius Johannes "Anton" de Groot] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F965&main_person=I1430 Antonius Johannes "Anton" de Groot] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 2 oktober 1900 te Raamsdonk D37 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 2 oktober 1900 te Raamsdonk D37 | ||
Regel 11: | Regel 11: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1833 †] 22 mei 1980 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1833 †] 22 mei 1980 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:Wegwerker|wegwerker]] / opzichter gemeentewerken | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Wegwerker|wegwerker]] / opzichter gemeentewerken | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F462&main_person=I1325 Catharina Petronella "To" van der Westen] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F462&main_person=I1325 Catharina Petronella "To" van der Westen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |7 november 1899 te Raamsdonk D221 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 7 november 1899 te Raamsdonk D221 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5704 †] 12 maart 1973 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5704 †] 12 maart 1973 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 5 mei 1927 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 5 mei 1927 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Toon was weduwnaar van [[Toon de Groot & Adriana Drijvers|Adriana Drijvers]] | Toon was weduwnaar van [[Toon de Groot & Adriana Drijvers|Adriana Drijvers]] | ||
Regel 31: | Regel 32: | ||
! style="width: 48.9604%;" | Kinderen | ! style="width: 48.9604%;" | Kinderen | ||
! style="width: 204.591%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 204.591%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |||
| style="width: 48.9604%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1537 Adriana Cornelia Maria "Corry" de Groot] | |||
| style="width: 204.591%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9604%;" |Cornelis Gerardus "Kees" de Groot | | style="width: 48.9604%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1426 Cornelis Gerardus "Kees" de Groot] | ||
| style="width: 204.591%;" | † 6 janauari 1953 Kees de Groot | | style="width: 204.591%;" | † 6 janauari 1953 Kees de Groot | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9604%;" | | | style="width: 48.9604%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1534 Cornelia Petronella "Nelly" de Groot] | ||
| style="width: 204.591%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4813 †] [[Toontje Blankers & Corrie de Groot]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1836 †] | | style="width: 204.591%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4813 †] [[Toontje Blankers & Corrie de Groot]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1836 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9604%;" |Huiberdina Maria "Diny" de Groot | | style="width: 48.9604%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1536 Huiberdina Maria "Diny" de Groot] | ||
| style="width: 204.591%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6378 †] [[Gerrit van den Heuvel & Diny de Groot]] | | style="width: 204.591%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6378 †] [[Gerrit van den Heuvel & Diny de Groot]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9604%;" |Waltherus Johannes "Walther" de Groot | | style="width: 48.9604%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1535 Waltherus Johannes "Walther" de Groot] | ||
| style="width: 204.591%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5626 †] [[Walther de Groot & Rietje Pijnenburg]] | | style="width: 204.591%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5626 †] [[Walther de Groot & Rietje Pijnenburg]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 48.9604%;" | | | style="width: 48.9604%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I1533 Johannes Antonius "Jan" de Groot] | ||
| style="width: 204.591%;" | Jan de Groot & ... | |||
| style="width: 204.591%;" |Jan de Groot & ... | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 mrt 2023 07:15
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 6 voorheen C23 |
Naam | Antonius Johannes "Anton" de Groot |
Geboortedatum | 2 oktober 1900 te Raamsdonk D37 |
Overlijdensdatum | † 22 mei 1980 te Raamsdonksveer |
Beroep | wegwerker / opzichter gemeentewerken |
| |
Naam vrouw | Catharina Petronella "To" van der Westen |
Geboortedatum | 7 november 1899 te Raamsdonk D221 |
Overlijdensdatum | † 12 maart 1973 te Raamsdonksveer |
| |
Huwelijksdatum | 5 mei 1927 te Raamsdonk |
Toon was weduwnaar van Adriana Drijvers
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriana Cornelia Maria "Corry" de Groot | |
Cornelis Gerardus "Kees" de Groot | † 6 janauari 1953 Kees de Groot |
Cornelia Petronella "Nelly" de Groot | † Toontje Blankers & Corrie de Groot † |
Huiberdina Maria "Diny" de Groot | † Gerrit van den Heuvel & Diny de Groot |
Waltherus Johannes "Walther" de Groot | † Walther de Groot & Rietje Pijnenburg |
Johannes Antonius "Jan" de Groot | Jan de Groot & ... |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |