Thijs Snijders & Cor van Halderen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.8429%;" | | | style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 93.8429%;" | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 93.8429%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F27442&main_person=I41681 Cornelia "Cor" van Halderen] | | style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 93.8429%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F27442&main_person=I41681 Cornelia "Cor" van Halderen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.8429%;" | | | style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 93.8429%;" | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.8429%;" |circa 1965 te ..... | | style="height: 28px; width: 33.9703%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 93.8429%;" |circa 1965 te ..... | ||
|} | |} |
Huidige versie van 6 mei 2024 om 09:27
Adres en datum | Lange Broekstraat .... |
Naam | Mathijs "Thijs" Snijders |
Geboortedatum | 9 februari 1942 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | |
Beroep | |
Naam vrouw | Cornelia "Cor" van Halderen |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | circa 1965 te ..... |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Marinus Cornelis "Riny" Snijders | Riny Snijders & Carola van der Westen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |