Theo van der Pluijm & Pit Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" | Theodorus Adrianus "Theo" van der Pluijm | | style="width: 37.7919%;" | Naam || style="width: 57.4324%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23558&main_person=I77906 Theodorus Adrianus "Theo" van der Pluijm] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 13 juni 1923 te | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 13 juni 1923 te Dussen | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | | style="width: 37.7919%;" | Beroep || style="width: 57.4324%;" | <br> | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" | Petronella Antonia "Pit" Zijlmans | | style="width: 37.7919%;" | Naam vrouw || style="width: 57.4324%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23558&main_person=I55459 Petronella Antonia "Pit" Zijlmans] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 25 april 1924 te Raamsdonk | | style="width: 37.7919%;" | Geboortedatum || style="width: 57.4324%;" | 25 april 1924 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | | style="width: 37.7919%;" | Overlijdensdatum || style="width: 57.4324%;" | te | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="width: 37.7919%;" | Huwelijksdatum | |||
| style="width: 57.4324%;" | circa 1947 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 63.824%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 63.824%;" width="50%" | ||
Regel 30: | Regel 35: | ||
! style="width: 92.9063%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 92.9063%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Jan van der Pluijm | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23559&main_person=I77907 Jan van der Pluijm] | ||
| style="width: 92.9063%;" | [[Jan van der Pluijm & Iedje Fens]] | | style="width: 92.9063%;" | [[Jan van der Pluijm & Iedje Fens]] | ||
|- | |- | ||
Regel 36: | Regel 41: | ||
| style="width: 92.9063%;" | Piet van der Pluijm | | style="width: 92.9063%;" | Piet van der Pluijm | ||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" | Theo van der Pluijm | | style="width: 40.8643%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F18627&main_person=I61667 Theo van der Pluijm] | ||
| style="width: 92.9063%;" | [[Theo van der Pluijm & Diny van Strien]] | | style="width: 92.9063%;" | [[Theo van der Pluijm & Diny van Strien]] | ||
|- | |- |
Huidige versie van 1 mei 2024 om 13:14
Briefadres per 1 januari 1949 | Stationstraat 8 voorheen C24 |
Naam | Theodorus Adrianus "Theo" van der Pluijm |
Geboortedatum | 13 juni 1923 te Dussen |
Overlijdensdatum | te |
Beroep | |
Naam vrouw | Petronella Antonia "Pit" Zijlmans |
Geboortedatum | 25 april 1924 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | te |
Huwelijksdatum | circa 1947 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Jan van der Pluijm | Jan van der Pluijm & Iedje Fens |
Piet van der Pluijm | Piet van der Pluijm |
Theo van der Pluijm | Theo van der Pluijm & Diny van Strien |
Hanny van der Pluijm | ... van Gool & Hanny van der Pluijm |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |