Sjef van der Westen & Dien Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 9: | Regel 9: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |30 oktober 1934 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |30 oktober 1934 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |24 februari 1989 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3737 †] 24 februari 1989 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:IJzervlechter|ijzervlechter]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[[:Categorie:IJzervlechter|ijzervlechter]] | ||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F459&main_person=I1416 Huiberdina "Dien" Zijlmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |8 augustus 1934 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |† 15 oktober 2011 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F1634&main_person=I4498 Huiberdina Maria "Diny" van der Westen] | ||
| style="width: 197.102%;" |Paul van Schijndel & Diny van der Westen | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23497&main_person=I1438 Petrus Johannes "Patrick" van der Westen] | ||
| style="width: 197.102%;" |Patrick van der Westen & Petra van Leeuwen | |||
|- |} | |||
| style="width: 197.102%;" | | |||
|- | |||
|} | |||
Huidige versie van 28 apr 2024 om 16:04
Adres en datum | |
Naam | Josephus Henricus "Sjef" van der Westen |
Geboortedatum | 30 oktober 1934 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 24 februari 1989 te Raamsdonk |
Beroep | ijzervlechter |
Naam vrouw | Huiberdina "Dien" Zijlmans |
Geboortedatum | 8 augustus 1934 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 15 oktober 2011 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 11 augustus 1956 te Raamsdonk |
Sjef was de zoon van Piet van der Westen & Marieke Pauwels
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Huiberdina Maria "Diny" van der Westen | Paul van Schijndel & Diny van der Westen |
Petrus Johannes "Patrick" van der Westen | Patrick van der Westen & Petra van Leeuwen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |