Rinus van der Pluijm & Anna Boons: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Suzanna Cornelia Antonetta "Anna" Boons') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Suzanna Cornelia Antonetta "Anna" Boons | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | |||
|- | |||
| Adres en datum | |||
| <tr style="height: 10px;" br=""></tr> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | Suzanna Cornelia Antonetta "Anna" Boons | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="50%" | |||
! Kinderen | |||
! Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Gezinnen_na_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | |||
[[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Versie van 18 sep 2022 11:06
Adres en datum | |
Naam | |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
Beroep | |
| |
Naam vrouw | Suzanna Cornelia Antonetta "Anna" Boons |
Geboortedatum | |
Overlijdensdatum | |
| |
Huwelijksdatum |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |