Rinus Roosenbrand & Zwiertje Kip: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 9: | Regel 9: | ||
| style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 10 september 1917 te Raamsdonk C160 | | style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 10 september 1917 te Raamsdonk C160 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 12 september 1981 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6526/search/4845 †] 12 september 1981 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | | style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | [[:Categorie:Landarbeider|landarbeider]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 35.1869%;" | | | style="height: 10px; width: 35.1869%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23194&main_person=I76710 Zwiertje Kip] | | style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23194&main_person=I76710 Zwiertje Kip] | ||
Regel 20: | Regel 19: | ||
| style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 3 januari 1918 te Assen | | style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 3 januari 1918 te Assen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 13 november 2004 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6526/search/4845 †] 13 november 2004 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 35.1869%;" | | | style="height: 10px; width: 35.1869%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 29 mei 1941 te Geertruidenberg | | style="height: 28px; width: 35.1869%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 59.4248%;" | 29 mei 1941 te Geertruidenberg | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:SRH-04609.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/6463|alt=3 november 1949 Gemeentehuis Raamsdonk Echtpaar Marinus Cornelis (Rinus) Roosenbrand (Raamsdonk 1917-1981) en Zwiertje Kip tijdens huwelijk van zijn zus Louisa Roosenbrand met Jan Bernier Postma|thumb|3 november 1949 Gemeentehuis Raamsdonk Echtpaar Marinus Cornelis (Rinus) Roosenbrand (Raamsdonk 1917-1981) en Zwiertje Kip tijdens huwelijk van zijn zus Louisa Roosenbrand met Jan Bernier Postma]] | [[Bestand:SRH-04609.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/6463|alt=3 november 1949 Gemeentehuis Raamsdonk Echtpaar Marinus Cornelis (Rinus) Roosenbrand (Raamsdonk 1917-1981) en Zwiertje Kip tijdens huwelijk van zijn zus Louisa Roosenbrand met Jan Bernier Postma|thumb|3 november 1949 Gemeentehuis Raamsdonk Echtpaar Marinus Cornelis (Rinus) Roosenbrand (Raamsdonk 1917-1981) en Zwiertje Kip tijdens huwelijk van zijn zus Louisa Roosenbrand met Jan Bernier Postma]] | ||
Regel 34: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 44.6767%;" | Alida "Alida" Roosenbrand | | style="width: 44.6767%;" | Alida "Alida" Roosenbrand | ||
| style="width: 47.3518%;" | | | style="width: 47.3518%;" | <br> | ||
<br> | |- | ||
| style="width: 44.6767%;" | Jan Roosenbrand | |||
| style="width: 47.3518%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 44.6767%;" | | |||
| style="width: 47.3518%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 44.6767%;" | | |||
| style="width: 47.3518%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 44.6767%;" | | |||
| style="width: 47.3518%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 44.6767%;" | | |||
| style="width: 47.3518%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" |
Versie van 16 apr 2023 16:36
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 55 voorheen B68g |
Naam | Marinus Cornelis "Rinus" Roosenbrand |
Geboortedatum | 10 september 1917 te Raamsdonk C160 |
Overlijdensdatum | † 12 september 1981 te Raamsdonk |
Beroep | landarbeider |
Naam vrouw | Zwiertje Kip |
Geboortedatum | 3 januari 1918 te Assen |
Overlijdensdatum | † 13 november 2004 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 29 mei 1941 te Geertruidenberg |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Alida "Alida" Roosenbrand | |
Jan Roosenbrand | |
| |
| |
| |
|
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |