Rien van Strien & Annie Zijlmans: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met '300px|alt=Rien van Strien & Annie Zijlmans - trouwfoto 9 mei 1959|thumb|Rien van Strien & Annie Zijlmans - trouwfoto 9 mei 1959 {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | style="width: 84.501%;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[file:SRH-04810.jpg|300px|alt=Rien van Strien & Annie Zijlmans - trouwfoto 9 mei 1959|thumb|Rien van Strien & Annie Zijlmans - trouwfoto 9 mei 1959]] | [[file:SRH-04810.jpg|300px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/6944|alt=Rien van Strien & Annie Zijlmans - trouwfoto 9 mei 1959|thumb|Rien van Strien & Annie Zijlmans - trouwfoto 9 mei 1959]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres en datum | | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" |Stationstraat | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18437&main_person=I41752 Marinus Johannes "Rien" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |10 augustus 1931 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |9 juli 2004 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" |ijzervlechter / schilder | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F18437&main_person=I41357 Johanna "An / Annie" Zijlmans] | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |1 januari 1940 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |9 mei 1959 te Raamsdonk | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | |||
|} | |} | ||
Rien was de zoon van [[Kees van Strien & Anna Brenders]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.165%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Annie van Strien | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Diny van Strien | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | | | style="width: 43.5352%;" |Carlo van Strien | ||
| style="width: 197.102%;" | | | style="width: 197.102%;" | | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Huidige versie van 29 apr 2024 om 17:30
Adres en datum | Stationstraat |
Naam | Marinus Johannes "Rien" van Strien |
Geboortedatum | 10 augustus 1931 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | 9 juli 2004 |
Beroep | ijzervlechter / schilder |
Naam vrouw | Johanna "An / Annie" Zijlmans |
Geboortedatum | 1 januari 1940 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | 9 mei 1959 te Raamsdonk |
Rien was de zoon van Kees van Strien & Anna Brenders
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Annie van Strien | |
Diny van Strien | |
Carlo van Strien |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |