Pieter van Strien & Jacoba Kommers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "http://akten-raamsdonk.nl" door "https://akten-raamsdonk.nl/") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44502 Pieter Johannes van Strien] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44502 Pieter Johannes van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 28 oktober 1885 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 28 oktober 1885 te Raamsdonk V80b ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/826 Akte 146]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 16 juni 1967 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 16 juni 1967 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1129 Akte 67]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44503 Jacoba Petronella Kommers] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44503 Jacoba Petronella Kommers] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 18 maart 1887 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 18 maart 1887 te Raamsdonk D299 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/825 Akte 49]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 10 maart 1978 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 10 maart 1978 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 23 augustus 1906 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 23 augustus 1906 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/827 Akte 22]) | |||
|} | |} | ||
'''17 kinderen uit een huwelijk''' | |||
{| class="wikitable" style="width: 53.2047%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 53.2047%;" width="50%" | ||
! style="width: 43.3357%;" | Kinderen | ! style="width: 43.3357%;" | Kinderen | ||
! style="width: 192.009%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 192.009%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16074&main_person=I44511 Michiel Johannes "Giel" van Strien] (Giel Kommers) | ||
| style="width: 192.009%;" |[[Giel van Strien & Martine Roomer]] | |||
| style="width: 192.009%;" | | |||
[[Giel van Strien & Martine Roomer]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13887&main_person=I44498 Pieter "Piet" van Strien] | | style="width: 43.3357%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13887&main_person=I44498 Pieter "Piet" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" | [[Piet van Strien & Koosje Pruijssers]] | | style="width: 192.009%;" | [[Piet van Strien & Koosje Pruijssers]]<br>[[Piet van Strien & Gerda Piëst]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18734&main_person=I44512 Petronella Johanna "Pit" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" |[[Cor Heil & Pit van Strien]] | |||
| style="width: 192.009%;" | | |||
[[Cor Heil & Pit van Strien]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |Cornelis Johannes van Strien | ||
| style="width: 192.009%;" |* 24 mei 1911 † 21 september 1911 | |||
| style="width: 192.009%;" | | |||
24 mei 1911 † 21 september 1911 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23538&main_person=I44513 Johannes Cornelis "Jan" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" |[[Jan van Strien & Leen den Rooijen]] | |||
| style="width: 192.009%;" | | |||
[[Jan van Strien & Leen den Rooijen]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23543&main_person=I44514 Jenneke van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" |[[Jan Weststrade & Jenneke van Strien]] | |||
| style="width: 192.009%;" | | |||
[[Jan Weststrade & Jenneke van Strien]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23539&main_person=I44515 Cornelis Johannes "Cees" van Strien] | | style="width: 43.3357%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23539&main_person=I44515 Cornelis Johannes "Cees" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" | | | style="width: 192.009%;" |[[Cees van Strien & Lucia de Kievit]] | ||
[[Cees van Strien & Lucia de Kievit]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |Willem van Strien | ||
| style="width: 192.009%;" |* 29 december 1915 † 13 december 1920 | |||
| style="width: 192.009%;" | | |||
29 december 1915 † 13 december 1920 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23540&main_person=I44516 Anna Maria "Anna" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" |[[Lewis Breurkes & Anna van Strien]] | |||
| style="width: 192.009%;" | | |||
[[Lewis Breurkes & Anna van Strien]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |Adriana van Strien | ||
| style="width: 192.009%;" | 28 april 1918 † 1 maart 1919 | | style="width: 192.009%;" |* 28 april 1918 † 1 maart 1919 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23541&main_person=I44517 Adriana "Jont" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" | [[Piet van Beek & Jont van Strien]] | | style="width: 192.009%;" | [[Piet van Beek & Jont van Strien]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |Maarten Marinus van Strien | ||
| style="width: 192.009%;" | 6 september 1920 † 9 september 1920 | | style="width: 192.009%;" |* 6 september 1920 † 9 september 1920 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |Willem van Strien | ||
| style="width: 192.009%;" | 7 augustus 1921 † 6 november 1923 | | style="width: 192.009%;" |* 7 augustus 1921 † 6 november 1923 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23545&main_person=I44518 Nicolaas "Niek" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" | [[Niek van Strien & Ria Roomer]] | | style="width: 192.009%;" | [[Niek van Strien & Ria Roomer]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F18699&main_person=I44519 Cornelia Petronella "Cor" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" | [[Gerrit Honcoop & Cor van Strien]] | | style="width: 192.009%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6992 †] [[Gerrit Honcoop & Cor van Strien]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6992 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |Jacoba Wilhelmina van Strien | ||
| style="width: 192.009%;" | 17 januari 1930 † 2 februari 1930 | | style="width: 192.009%;" |* 17 januari 1930 † 2 februari 1930 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F436&main_person=I44521 Willem Maarten "Wim" van Strien] | ||
| style="width: 192.009%;" | [[Wim van Strien & Lien de Geus]] | | style="width: 192.009%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5812 †] [[Wim van Strien & Lien de Geus]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5812 †] | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:Grote Gezinnen]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:Grote Gezinnen]] |
Huidige versie van 3 apr 2024 om 14:46
Adres per 1 januari 1949 | Julianalaan 109 voorheen A85 |
Naam | Pieter Johannes van Strien |
Geboortedatum | 28 oktober 1885 te Raamsdonk V80b (Akte 146) |
Overlijdensdatum | 16 juni 1967 te Raamsdonk (Akte 67) |
Beroep | landbouwer / arbeider |
Naam vrouw | Jacoba Petronella Kommers |
Geboortedatum | 18 maart 1887 te Raamsdonk D299 (Akte 49) |
Overlijdensdatum | 10 maart 1978 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 23 augustus 1906 te Raamsdonk (Akte 22) |
17 kinderen uit een huwelijk
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |