Piet van der Westen & Marieke Pauwels: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F423&main_person=I1270 Pieter "Piet" van der Westen] | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F423&main_person=I1270 Pieter "Piet" van der Westen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | 6 maart 1895 te Raamsdonk D203 | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | 6 maart 1895 te Raamsdonk D203 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1309/ Akte 29]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4731/search/169 †] 1 december 1981 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4731/search/169 †] 1 december 1981 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [[:Categorie:Sigarenmaker|sigarenmaker]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [[:Categorie:Sigarenmaker|sigarenmaker]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F423&main_person=I41 Maria Christina "Maria" Pauwels] | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F423&main_person=I41 Maria Christina "Maria" Pauwels] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2682/search/169 †] 9 oktober 1983 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2682/search/169 †] 9 oktober 1983 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | 31 mei 1917 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 63.6637%;" | 31 mei 1917 te Raamsdonk | ||
|} | |} |
Versie van 28 apr 2024 15:24
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 23 voorheen B48 |
Naam | Pieter "Piet" van der Westen |
Geboortedatum | 6 maart 1895 te Raamsdonk D203 (Akte 29) |
Overlijdensdatum | † 1 december 1981 te Raamsdonk |
Beroep | sigarenmaker / grondwerker |
Naam vrouw | Maria Christina "Maria" Pauwels |
Geboortedatum | 3 februari 1895 te Bornhem (België) |
Overlijdensdatum | † 9 oktober 1983 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 31 mei 1917 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze wiki |
---|---|
Petrus Amandus "Piet" van der Westen | * 16-7-1917 † 23-1-1918 |
Waltherus Petrus "Walter" van der Westen | † Walter van der Westen & Riet Bergmans † |
Levenloos kind van der Westen | 15-2-1924 te Raamsdonk |
Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen | † Leo van der Westen & Jo van Strien † |
Cornelia Petronella "Corry" van der Westen | † Ad Akkerman & Corry van der Westen † |
Petrus Amandus "Piet" van der Westen | † Piet van der Westen & Joke Bossers † |
Josephus Henricus "Sjef" van der Westen | † Sjef van der Westen & Dien Zijlmans † |
Marie had als bijnaam: Marieke den Bels.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |