Piet van der Westen & Marieke Pauwels: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 41.4013%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 41.4013%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 92.7272%;" | | | style="width: 92.7272%;" |Molenstraat 23 voorheen B48 | ||
Molenstraat 23 voorheen B48 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam || style="height: 28px; width: 92.7272%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F423&main_person=I1270 Pieter "Piet" van der Westen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | 6 maart 1895 te Raamsdonk D203 | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | 6 maart 1895 te Raamsdonk D203 | ||
Regel 13: | Regel 11: | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4731/search/169 †] 1 december 1981 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4731/search/169 †] 1 december 1981 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | [[:Categorie:Sigarenmaker|sigarenmaker]] / [[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 41.4013%;" | | | style="height: 10px; width: 41.4013%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 92.7272%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F423&main_person=I41 Maria Christina "Maria" Pauwels] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | 3 februari 1895 te Bornhem (België) | |||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | 3 februari 1895 te Bornhem ( | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2682/search/169 †] 9 oktober 1983 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2682/search/169 †] 9 oktober 1983 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 10px; width: 41.4013%;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | 31 mei 1917 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 41.4013%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 92.7272%;" | 31 mei 1917 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Regel 34: | Regel 32: | ||
! style="width: 83.6995%;" | Gezin op deze wiki | ! style="width: 83.6995%;" | Gezin op deze wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | | | style="width: 49.5186%;" |Petrus Amandus "Piet" van der Westen | ||
| style="width: 83.6995%;" | * 16-7-1917 † 23-1-1918 | | style="width: 83.6995%;" | * 16-7-1917 † 23-1-1918 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | | | style="width: 49.5186%;" |Levenloze Zoon van der Westen | ||
| style="width: 83.6995%;" | | | style="width: 83.6995%;" | | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | | | style="width: 49.5186%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F460&main_person=I1391 Waltherus Petrus "Walter" van der Westen] | ||
| style="width: 83.6995%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4753 | | style="width: 83.6995%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4753 †] [[Walter van der Westen & Riet Bergmans]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6399 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | | | style="width: 49.5186%;" |Levenloos Kind van der Westen | ||
| style="width: 83.6995%;" | 15-2-1924 te Raamsdonk | | style="width: 83.6995%;" | 15-2-1924 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F427&main_person=I1278 Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen] | | style="width: 49.5186%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F427&main_person=I1278 Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen] | ||
| style="width: 83.6995%;" | | | style="width: 83.6995%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1378 †] [[Leo van der Westen & Jo van Strien]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6410 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | | | style="width: 49.5186%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F458&main_person=I1411 Cornelia Petronella "Corry" van der Westen] | ||
| style="width: 83.6995%;" | [[ | | style="width: 83.6995%;" |† [[Ad Akkerman & Corry van der Westen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2678 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | | | style="width: 49.5186%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F1630&main_person=I3060 Petrus Amandus "Piet" van der Westen] | ||
| style="width: 83.6995%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5323 | | style="width: 83.6995%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5323 †] [[Piet van der Westen & Joke Bossers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5723 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.5186%;" | | | style="width: 49.5186%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F459&main_person=I1410 Josephus Henricus "Sjef" van der Westen] | ||
| style="width: 83.6995%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3737 | | style="width: 83.6995%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3737 †] [[Sjef van der Westen & Dien Zijlmans] † | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 30 jan 2023 14:10
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 23 voorheen B48 |
Naam | Pieter "Piet" van der Westen |
Geboortedatum | 6 maart 1895 te Raamsdonk D203 |
Overlijdensdatum | † 1 december 1981 te Raamsdonk |
Beroep | sigarenmaker / grondwerker |
Naam vrouw | Maria Christina "Maria" Pauwels |
Geboortedatum | 3 februari 1895 te Bornhem (België) |
Overlijdensdatum | † 9 oktober 1983 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 31 mei 1917 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze wiki |
---|---|
Petrus Amandus "Piet" van der Westen | * 16-7-1917 † 23-1-1918 |
Levenloze Zoon van der Westen | |
Waltherus Petrus "Walter" van der Westen | † Walter van der Westen & Riet Bergmans † |
Levenloos Kind van der Westen | 15-2-1924 te Raamsdonk |
Leonardus Cornelis "Leo" van der Westen | † Leo van der Westen & Jo van Strien † |
Cornelia Petronella "Corry" van der Westen | † Ad Akkerman & Corry van der Westen † |
Petrus Amandus "Piet" van der Westen | † Piet van der Westen & Joke Bossers † |
Josephus Henricus "Sjef" van der Westen | † [[Sjef van der Westen & Dien Zijlmans] † |
Marie had als bijnaam: Marieke den Bels.
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |