Piet van Strien & Cor Verschuren: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 69.0673%;" |eigenaar loonbedrijf "[[Gebr. van Strien]]" | | style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 69.0673%;" |eigenaar loonbedrijf "[[Gebr. van Strien]]" | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 69.0673%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15676&main_person=I50773 Cornelia Petronella Lucia "Cor" Verschuren] | | style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 69.0673%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F15676&main_person=I50773 Cornelia Petronella Lucia "Cor" Verschuren] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 69.0673%;" | | | style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 69.0673%;" | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 69.0673%;" |6 februari 1964 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 30.6966%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 69.0673%;" |6 februari 1964 te Raamsdonk | ||
|} | |} |
Huidige versie van 28 apr 2024 om 11:37
Adres en datum | Molenstraat |
Naam | Petrus Johannes Dingeman "Piet" van Strien |
Geboortedatum | 6 januari 1929 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | † 27 februari 2019 te Raamsdonk |
Beroep | eigenaar loonbedrijf "Gebr. van Strien" |
Naam vrouw | Cornelia Petronella Lucia "Cor" Verschuren |
Geboortedatum | 10 juli 1943 te Raamsdonk |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | 6 februari 1964 te Raamsdonk |
Piet was de zoon van Kees van Strien & Jaan van Dongen
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus Cornelis Nicolaas "Pedro" van Strien | Pedro van Strien & Alina Pol |
Adriana Dymphna Cornelia "Anja" van Strien | Huub Boons & Anja van Strien |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |