Piet van Oort & Nelly Banning: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
| style="height: 28px; width: 37.35%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |2 februari 1914 te Ramsdonk B24 | | style="height: 28px; width: 37.35%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |2 februari 1914 te Ramsdonk B24 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.35%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |4 maart 1967 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 37.35%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |† 4 maart 1967 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.35%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 90.7919%;" | | | style="height: 28px; width: 37.35%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |[[:Categorie:Huisschilder|huisschilder]] / landarbeider | ||
[[:Categorie:Huisschilder|huisschilder]] / landarbeider | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.35%;" | | | style="height: 10px; width: 37.35%;" | | ||
Regel 19: | Regel 18: | ||
| style="height: 28px; width: 37.35%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |15 november 1913 te Amsterdam | | style="height: 28px; width: 37.35%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |15 november 1913 te Amsterdam | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.35%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |28 augustus 2002 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 37.35%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 90.7919%;" |† 28 augustus 2002 te Raamsdonksveer | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 37.35%;" | | | style="height: 10px; width: 37.35%;" | | ||
Regel 32: | Regel 31: | ||
! Gezin op deze Wiki | ! Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
|Greet | |Greet van Oort | ||
| | |1946 † [[Sjaan Berende & Greet van Oort]] † | ||
|- | |- | ||
|Toos | |Toos van Oort | ||
| | |† [[Han Berende & Toos van Oort]] † | ||
|- | |- | ||
| | |Nel van Oort | ||
| | |1950 † [[Clemens de Meijer & Nel van Oort]] | ||
|- | |- | ||
|Pietje | |Pietje van Oort | ||
|* 6 september 1952 - † 5 augustus 1958 | |* 6 september 1952 - † 5 augustus 1958 | ||
|- | |||
|Pius van Oort | |||
|1955 [[Pius van Oort & Corrie van Oosterhout]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 3 mei 2024 om 15:37
Adres per 1 januari 1949 | Schansstraat 28 voorheen B31 |
Naam | Petrus "Piet" van Oort |
Geboortedatum | 2 februari 1914 te Ramsdonk B24 |
Overlijdensdatum | † 4 maart 1967 te Raamsdonksveer |
Beroep | huisschilder / landarbeider |
Naam vrouw | Petronella Maria Antonia "Nelly" Banning |
Geboortedatum | 15 november 1913 te Amsterdam |
Overlijdensdatum | † 28 augustus 2002 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | circa 1950 |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Greet van Oort | 1946 † Sjaan Berende & Greet van Oort † |
Toos van Oort | † Han Berende & Toos van Oort † |
Nel van Oort | 1950 † Clemens de Meijer & Nel van Oort |
Pietje van Oort | * 6 september 1952 - † 5 augustus 1958 |
Pius van Oort | 1955 Pius van Oort & Corrie van Oosterhout |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |