Piet van Oort & Greet Damen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 35: | Regel 35: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Petronella van Oort</span> | | style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Petronella van Oort</span> | ||
| style="width: 67.1025%;" |<br> | | style="width: 67.1025%;" |* 24-3-1906 † 2-4-1906 te Raamsdonk <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Petronella van Oort</span> | |||
| style="width: 67.1025%;" |Petronella van Oort geboren 02-05-1907 te Raamsdonk <br> | |||
|- | |||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name"> Johannes van Oort</span> | |||
| style="width: 67.1025%;" | * 28-11-1908 † 14-12-1908 te Raamsdonk <br> | |||
|- | |||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13596&main_person=I42849 Petronella "Pit" van Oort]</span> | | style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13596&main_person=I42849 Petronella "Pit" van Oort]</span> | ||
| style="width: 67.1025%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2255 †] [[Jan de Groot & Pit van Oort]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5291 †] <br> | | style="width: 67.1025%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2255 †] [[Jan de Groot & Pit van Oort]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5291 †] <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name"> | | style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Petronella van Oort</span> | ||
| style="width: 67.1025%;" | <br> | | style="width: 67.1025%;" |Petronella van Oort geboren 02-05-1907 te Raamsdonk <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13739&main_person=I43676 Johannes "Jan" van Oort]</span> | | style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13739&main_person=I43676 Johannes "Jan" van Oort]</span> | ||
Regel 62: | Regel 70: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Hendricus van Oort</span> | | style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Hendricus van Oort</span> | ||
| style="width: 67.1025%;" | <br> | | style="width: 67.1025%;" |leeftijd 9 maanden † 27-11-1918 te Raamsdonk <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Hendricus van Oort</span> | | style="width: 42.8373%;" | <span class="pers_name">Hendricus van Oort</span> |
Versie van 21 mei 2023 10:45
Adres per 1 januari 1949 |
Stationstraat 12 voorheen C26
|
Naam | |
Geboortedatum | 19 februari 1879 te Raamsdonk V149 |
Overlijdensdatum | † 24 maart 1949 te Raamsdonk |
Beroep | polderwerker / aannemer grondwerken |
Naam vrouw | Margaretha Johanna "Greet" Damen |
Geboortedatum | 1 oktober 1878 te Raamsdonk D.137 |
Overlijdensdatum | † 15 mei 1954 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 18 mei 1905 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petronella van Oort | * 24-3-1906 † 2-4-1906 te Raamsdonk |
Petronella van Oort | Petronella van Oort geboren 02-05-1907 te Raamsdonk |
Johannes van Oort | * 28-11-1908 † 14-12-1908 te Raamsdonk |
Petronella "Pit" van Oort | † Jan de Groot & Pit van Oort † |
Petronella van Oort | Petronella van Oort geboren 02-05-1907 te Raamsdonk |
Johannes "Jan" van Oort | Jan van Oort & Marie van Sprundel |
Johanna van Oort | |
Johanna van Oort | van Dijk & Jo van Oort |
Peter "Piet" van Oort | † Piet van Oort & Nelly Banning † |
Anna van Oort | van Sprundel & Anna van Oort |
Elisabeth van Oort | |
Hendricus van Oort | leeftijd 9 maanden † 27-11-1918 te Raamsdonk |
Hendricus van Oort |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |