Piet van Onzenoort & Pit van Strien: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(15 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:SRH-04733.jpg|400px|link=https://fotoboek-raamsdonk.nl/picture.php?/7026/search/2031|right|thumb|Gezin Piet en Pit van Onzenoort - van Strien]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 48.2153%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 48.2153%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 32.4841%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 32.4841%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 70.3909%;" | | | style="width: 70.3909%;" |[[Schansstraat 53]] voorheen A22 | ||
[[ | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.3909%;" | | | style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Naam || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12944&main_person=I39940 Petrus Johannes "Piet" van Onzenoort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" | | | style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |19 augustus 1888 te Raamsdonk D20 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/768 Akte 118]) | ||
19 augustus 1888 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5031 | | style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5031 †] 11 januari 1978 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |[[:Categorie:Wagenmaker|wagenmaker]] | | style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 70.3909%;" | [[:Categorie:Wagenmaker|wagenmaker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 32.4841%;" | | | style="height: 10px; width: 32.4841%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F12944&main_person=I39931 Petronella Cornelia Engenlina "Pit" van Strien] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | | | style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" | 22 juni 1889 te Raamsdonk V32 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/769 Akte 90]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4651 †] 10 maart 1976 te Raamsdonk<br> | |||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4651 | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 32.4841%;" | | | style="height: 10px; width: 32.4841%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" |2 mei 1921 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 32.4841%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 70.3909%;" | 2 mei 1921 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/767 Akte 22]) | ||
|} | |} | ||
Pit van Onzenoort van Strien had op dit adres [[Schansstraat 53]] een winkeltje en Piet van Onzenoort had een wagenmakerij op [[Luiten Ambachtstraat 25]] | |||
{| class="wikitable" style="width: 55.71%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 55.71%;" width="50%" | ||
! style="width: 32.5426%;" | Kinderen | ! style="width: 32.5426%;" | Kinderen | ||
! style="width: 32.6004%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 32.6004%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 32.5426%;" | | | style="width: 32.5426%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15639&main_person=I43647 Petrus Adrianus "Piet" van Onzenoort] | ||
| style="width: 32.6004%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6759 †] [[Piet van Onzenoort & Adriana van Wesel]] | |||
| style="width: 32.6004%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 32.5426%;" | | | style="width: 32.5426%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16735&main_person=I43648 Adrianus Petrus "Ad" van Onzenoort] | ||
| style="width: 32.6004%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6321 †] [[Ad van Onzenoort & Rie Jespers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1020 †] | |||
| style="width: 32.6004%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 32.5426%;" | | | style="width: 32.5426%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43649 Huiberdina Adriana "Dina" van Onzenoort] | ||
| style="width: 32.6004%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6342 †] Dina van Onzenoort | |||
| style="width: 32.6004%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 32.5426%;" | | | style="width: 32.5426%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43650 Adriana Huiberdina "Zus" van Onzenoort] | ||
| style="width: 32.6004%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6212 †] Zus van Onzenoort | |||
| style="width: 32.6004%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 32.5426%;" | | | style="width: 32.5426%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43651 Cornelia Peronella Theresia "Corrie" van Onzenoort] | ||
| style="width: 32.6004%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2033 †] Corrie van Onzenoort | |||
| style="width: 32.6004%;" | | |||
|- | |- | ||
| style="width: 32.5426%;" | | | style="width: 32.5426%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I43652 Cornelis Adrianus Josephus "Cees" van Onzenoort] | ||
| style="width: 32.6004%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6758 †] Cees van Onzenoort | |||
| style="width: 32.6004%;" | | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 13 jan 2024 om 06:04
Adres per 1 januari 1949 | Schansstraat 53 voorheen A22 |
Naam | Petrus Johannes "Piet" van Onzenoort |
Geboortedatum | 19 augustus 1888 te Raamsdonk D20 (Akte 118) |
Overlijdensdatum | † 11 januari 1978 te Raamsdonk |
Beroep | wagenmaker |
Naam vrouw | Petronella Cornelia Engenlina "Pit" van Strien |
Geboortedatum | 22 juni 1889 te Raamsdonk V32 (Akte 90) |
Overlijdensdatum | † 10 maart 1976 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 2 mei 1921 te Raamsdonk (Akte 22) |
Pit van Onzenoort van Strien had op dit adres Schansstraat 53 een winkeltje en Piet van Onzenoort had een wagenmakerij op Luiten Ambachtstraat 25
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus Adrianus "Piet" van Onzenoort | † Piet van Onzenoort & Adriana van Wesel |
Adrianus Petrus "Ad" van Onzenoort | † Ad van Onzenoort & Rie Jespers † |
Huiberdina Adriana "Dina" van Onzenoort | † Dina van Onzenoort |
Adriana Huiberdina "Zus" van Onzenoort | † Zus van Onzenoort |
Cornelia Peronella Theresia "Corrie" van Onzenoort | † Corrie van Onzenoort |
Cornelis Adrianus Josephus "Cees" van Onzenoort | † Cees van Onzenoort |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |