Piet van Onzenoort & Adriana van Wesel: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.949%;" | Adres | | style="width: 43.949%;" | Adres en datum | ||
| style="width: 84.501%;" | | | style="width: 84.501%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15639&main_person=I43647 Petrus Adrianus "Piet" van Onzenoort] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15639&main_person=I43647 Petrus Adrianus "Piet" van Onzenoort] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 3 januari 1923 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 3 januari 1923 te Raamsdonk A20 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1320 Akte 4]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 17 september 2005 te Roosendaal | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 17 september 2005 te Roosendaal | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Wagenmaker|wagenmaker]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [[:Categorie:Wagenmaker|wagenmaker]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15639&main_person=I50665 Adriana Huberdina Maria "Zus" van Wesel] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15639&main_person=I50665 Adriana Huberdina Maria "Zus" van Wesel] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 22: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | ||
|- | |||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | circa 1950 | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | circa 1950 | ||
|} | |} |
Huidige versie van 1 mei 2024 om 09:57
Adres en datum | |
Naam | Petrus Adrianus "Piet" van Onzenoort |
Geboortedatum | 3 januari 1923 te Raamsdonk A20 (Akte 4) |
Overlijdensdatum | 17 september 2005 te Roosendaal |
Beroep | wagenmaker |
Naam vrouw | Adriana Huberdina Maria "Zus" van Wesel |
Geboortedatum | 20 juli 1923 te Roosendaal |
Overlijdensdatum | |
Huwelijksdatum | circa 1950 |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
levenloos | 8 september 1954 te Roosendaal |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |