Piet Spuijbroek & Gerrigje Lansdaal: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.0618%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23546&main_person=I77864 Gijsbertje "Gerrigje" Lansdaal] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 45.0618%;" | [http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F23546&main_person=I77864 Gijsbertje "Gerrigje" Lansdaal] | ||
Regel 23: | Regel 22: | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 43.949%;" | | | style="height: 10px; width: 43.949%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.0618%;" | 8 augustus 1945 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 45.0618%;" | 8 augustus 1945 te Raamsdonk | ||
|} | |} | ||
Piet | |||
{| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | |||
! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | |||
! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Hendrik Johannes "Henk" Spuijbroek <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | Geboren 09 jan 1934 Raamsdonk <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Johannes "Jan" Spuijbroek <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | Geboren 18 dec 1936 Raamsdonk <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" |Cornelia "Corrie" Spuijbroek <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" |Geboren 10 feb 1939 Raamsdonk <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 40.8643%;" | <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|} | |||
Piet was weduwnaar van [[Piet Spuijbroek & Adriaantje van Dijke|Adriaantje van Dijke]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 10 apr 2023 22:36
Adres per 1 januari 1949 | Raadhuisstraat 2 voorheen C2a |
Naam | Pieter Christiaan "Piet" Spuijbroek |
Geboortedatum | 20 april 1907 te Raamsdonk A104 |
Overlijdensdatum | 24 december 1982 te Raamsdonk |
Beroep | timmerman / arbeider papierfabriek |
Naam vrouw | Gijsbertje "Gerrigje" Lansdaal |
Geboortedatum | 31 januari 1907 te Dussen |
Overlijdensdatum | 9 november 1983 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 8 augustus 1945 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hendrik Johannes "Henk" Spuijbroek |
Geboren 09 jan 1934 Raamsdonk |
Johannes "Jan" Spuijbroek |
Geboren 18 dec 1936 Raamsdonk |
Cornelia "Corrie" Spuijbroek |
Geboren 10 feb 1939 Raamsdonk |
Piet was weduwnaar van Adriaantje van Dijke
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |