Piet Fijneman & Anneke Oome: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "1024px" door "800px") |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
<br> | <br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13578&main_person=I42736 Pieter "Piet" Fijneman]</span> | ||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13578&main_person=I42736 Pieter "Piet" Fijneman]</span> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |12 november 1890 te Raamsdonk D82<br> | ||
12 november 1890 te Raamsdonk D82 | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |23 november 1976 te Raamsdonk<br> | ||
23 november 1976 te Raamsdonk | |||
<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |grondwerker<br> | ||
grondwerker | |||
<br> | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13583&main_person=I42780 Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome]</span> | ||
<span class="pers_name">[http://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13583&main_person=I42780 Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome]</span> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |4 juni 1903 te Rotterdam<br> | ||
4 juni 1903 te Rotterdam<br> | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |25 februari te Geertruidenberg<br> | ||
25 februari te Geertruidenberg<br> | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 10px;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |3 juli 1924 te Raamsdonk<br> | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
3 juli 1924 te Raamsdonk<br> | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" width="50%" | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! Kinderen | ! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Adriana Maria Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Cornelia Johanna Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Jacobus Gerardus Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Jacobus Gerardus Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Jacobus Wilhelmus Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Johannes Cornelis Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" | Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Gerdina Jacoba Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Wilhelmus "Willeke" Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Wilhelmina Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Johannes Petrus "Han" Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Maria Petronella Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Cornelis Marinus "Cor" Fijneman <br> | ||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Piet Fijneman <br> | |||
| style="width: 56.8639%;" | <br> | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] |
Versie van 4 apr 2023 09:53
Adres per 1 januari 1949 |
Lange Broekstraat 13 voorheen D100
|
Naam | Pieter "Piet" Fijneman |
Geboortedatum | 12 november 1890 te Raamsdonk D82 |
Overlijdensdatum | 23 november 1976 te Raamsdonk |
Beroep | grondwerker |
Naam vrouw | Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome |
Geboortedatum | 4 juni 1903 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | 25 februari te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 3 juli 1924 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriana Maria Fijneman |
|
Cornelia Johanna Fijneman |
|
Jacobus Gerardus Fijneman |
|
Jacobus Gerardus Fijneman |
|
Jacobus Wilhelmus Fijneman |
|
Johannes Cornelis Fijneman |
|
Fijneman |
|
Gerdina Jacoba Fijneman |
|
Wilhelmus "Willeke" Fijneman |
|
Wilhelmina Fijneman |
|
Johannes Petrus "Han" Fijneman |
|
Maria Petronella Fijneman |
|
Cornelis Marinus "Cor" Fijneman |
|
Piet Fijneman |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |