Piet Fijneman & Anneke Oome: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right| {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" |- | Adres per 1 januari 1949 | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | <br> |- style="height: 28px;" | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | <br...') |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(13 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 50%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| Adres per 1 januari 1949 | | Adres per 1 januari 1949 | ||
| | |[[Lange Broekstraat 13]] voorheen D100 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13578&main_person=I42736 Pieter "Piet" Fijneman] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |12 november 1890 te Raamsdonk D82 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1822 †] 23 november 1976 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Beroep || style="height: 28px;" |[[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px;" | | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Naam vrouw || style="height: 28px;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13583&main_person=I42780 Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" | | | style="height: 28px;" | Geboortedatum || style="height: 28px;" |4 juni 1903 te Rotterdam | ||
4 juni 1903 te Rotterdam | |- style="height: 28px;" | ||
|- style="height: 28px;" | | style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2894 †] 25 februari 1993 te Geertruidenberg | ||
| style="height: 28px;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px;" | | |- style="height: 10px;" | ||
25 februari te Geertruidenberg | | style="height: 10px;" | | ||
|- style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: | | style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" |3 juli 1924 te Raamsdonk | ||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px;" | | |||
3 juli 1924 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Piet Fijneman was eerder gehuwd geweest met [[Piet Fijneman & Adriana van Helvoirt|Adriana van Helvoirt]] | |||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 46.3009%;" width="50%" | ||
! Kinderen | ! style="width: 40.8643%;" | Kinderen | ||
! style="width: 56.8639%;" | Gezin op deze Wiki | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Adriana Maria Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Cornelia Johanna Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Jacobus Gerardus Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" |* juni 1929 † 30 juni 1930 te Raamsdonk | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Jacobus Gerardus Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Jacobus Wilhelmus "Koos" Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Johannes Cornelis Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |levenloos Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" |† 29 augustus 1933 Raamsdonk | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Gerdina Jacoba Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Wilhelmus "Willeke" Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" |† Willeke Fijneman & | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Wilhelmina Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Johannes Petrus "Han" Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" |Han Fijneman & | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Maria Petronella "Ria"" Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" | ... & Ria Fijneman | |||
|- | |- | ||
| | | style="width: 40.8643%;" |Cornelis Marinus "Cor" Fijneman | ||
| style="width: 56.8639%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2800 †] Cor Fijneman | |||
|- | |- | ||
| style="width: 40.8643%;" |Piet Fijneman | |||
| style="width: 56.8639%;" |Piet Fijneman & | |||
|} | |} | ||
<br> | |||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
[[Bestand:Header-01.jpg| | |||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 jan 2024 om 18:37
Adres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 13 voorheen D100 |
Naam | Pieter "Piet" Fijneman |
Geboortedatum | 12 november 1890 te Raamsdonk D82 |
Overlijdensdatum | † 23 november 1976 te Raamsdonk |
Beroep | grondwerker |
Naam vrouw | Johanna Pieternella Maria "Anneke" Oome |
Geboortedatum | 4 juni 1903 te Rotterdam |
Overlijdensdatum | † 25 februari 1993 te Geertruidenberg |
Huwelijksdatum | 3 juli 1924 te Raamsdonk |
Piet Fijneman was eerder gehuwd geweest met Adriana van Helvoirt
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Adriana Maria Fijneman | |
Cornelia Johanna Fijneman | |
Jacobus Gerardus Fijneman | * juni 1929 † 30 juni 1930 te Raamsdonk |
Jacobus Gerardus Fijneman | |
Jacobus Wilhelmus "Koos" Fijneman | |
Johannes Cornelis Fijneman | |
levenloos Fijneman | † 29 augustus 1933 Raamsdonk |
Gerdina Jacoba Fijneman | |
Wilhelmus "Willeke" Fijneman | † Willeke Fijneman & |
Wilhelmina Fijneman | |
Johannes Petrus "Han" Fijneman | Han Fijneman & |
Maria Petronella "Ria"" Fijneman | ... & Ria Fijneman |
Cornelis Marinus "Cor" Fijneman | † Cor Fijneman |
Piet Fijneman | Piet Fijneman & |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |