Motto’s door de jaren heen: verschil tussen versies
k (Colani heeft de pagina Motto’s door de jaren heen hernoemd naar Carnaval - De motto’s door de jaren heen zonder een doorverwijzing achter te laten) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(9 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
<p style="text-align: center"><span style="font-size:xx-large"><span id="Motto.E2.80.99s_door_de_jaren_heen">'''<span id="Motto.E2.80.99s_door_de_jaren_heen.5Bbewerken.7C_brontekst_bewerken.5D"><span id="Motto.E2.80.99s_door_de_jaren_heen">Motto’s door de jaren heen</span></span>'''</span></span></p> | |||
== '''<span | |||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
! Jaar | ! Jaar | ||
! | ! Carnaval de motto's op Den Haaykaant | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| 2023 | |||
| Laot ons maor schoive | |||
|- | |||
| 2022 | | 2022 | ||
| Wai hebbe wè te viere | | Wai hebbe wè te viere | ||
|- | |- | ||
| 2021 | | 2021 | ||
| Wai maoke wè klaor | | Wai maoke wè klaor | ||
|- | |- | ||
| 2020 | | 2020 | ||
| Ut is een kouw kunstje | | Ut is een kouw kunstje | ||
|- | |- | ||
| 2019 | | 2019 | ||
| Dé zie ik géére | | Dé zie ik géére | ||
|- | |- | ||
| 2018 | | 2018 | ||
| Dès mooi veur mekaore | | Dès mooi veur mekaore | ||
|- | |- | ||
| 2017 | | 2017 | ||
| Wai kraigen d’r gin genoeg van | | Wai kraigen d’r gin genoeg van | ||
|- | |- | ||
| 2016 | | 2016 | ||
| Wai zen d’n draod kwait | | Wai zen d’n draod kwait | ||
|- | |- | ||
| 2015 | | 2015 | ||
| Ge wit nie wè ge ziet | | Ge wit nie wè ge ziet | ||
|- | |- | ||
| 2014 | | 2014 | ||
| Ut is erop of eronder | | Ut is erop of eronder | ||
|- | |- | ||
| 2013 | | 2013 | ||
| Alles oit de kast haole | | Alles oit de kast haole | ||
|- | |- | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| Dur is gin houwe aon | | Dur is gin houwe aon | ||
|- | |- | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Wai maoke ut wir bont | | Wai maoke ut wir bont | ||
|- | |- | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Wai hebbe ur de gang in | | Wai hebbe ur de gang in | ||
|- | |- | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Mar dès dèrremus ok mooi | | Mar dès dèrremus ok mooi | ||
|- | |- | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Wai Draaie Dur | | Wai Draaie Dur | ||
|- | |- | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Alles Oep Z’n Kop | | Alles Oep Z’n Kop | ||
|- | |- | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Ge kekt oew ooge oit! | | Ge kekt oew ooge oit! | ||
|- | |- | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| D’n Haaykaant, daor zit Muziek in! | | D’n Haaykaant, daor zit Muziek in! | ||
|- | |- | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Een oit duuzend droome | | Een oit duuzend droome | ||
|- | |- | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Wai zen wir los | | Wai zen wir los | ||
|- | |- | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Dè kan de nie bedenke | | Dè kan de nie bedenke | ||
|- | |- | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Wai zen in de wolluke | | Wai zen in de wolluke | ||
|- | |- | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Draait ur mar un pin aon | | Draait ur mar un pin aon | ||
|- | |- | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Ut moet nie gekker worre | | Ut moet nie gekker worre | ||
|- | |- | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| Wai jasse dur tegenaon | | Wai jasse dur tegenaon | ||
|- | |- | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| Bekaik ut mar | | Bekaik ut mar | ||
|- | |- | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| Makkeluk zat | | Makkeluk zat | ||
|- | |- | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Wai doen ur un schepke bovenop | | Wai doen ur un schepke bovenop | ||
|- | |- | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Petje af 25 jaor | | Petje af 25 jaor | ||
|- | |- | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| Wie zen wai | | Wie zen wai | ||
|- | |- | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| ’t Is wir raok | | ’t Is wir raok | ||
|- | |- | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| Ge mot ur un neus veur hebbe | | Ge mot ur un neus veur hebbe | ||
|- | |- | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| 4 doagen den hik tussen ’t Ver en Waspik | | 4 doagen den hik tussen ’t Ver en Waspik | ||
|- | |- | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Hedde gai ur ok zo’n zin in | | Hedde gai ur ok zo’n zin in | ||
|- | |- | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| Ge hegget wel – of ge hegget nie | | Ge hegget wel – of ge hegget nie | ||
|- | |- | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| Veul leut tussen ut Gat en ut Luiend | | Veul leut tussen ut Gat en ut Luiend | ||
|- | |- | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| Gaonde houwen en deur douwen | | Gaonde houwen en deur douwen | ||
|- | |- | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| Ge houw ut nie vur mogelijk | | Ge houw ut nie vur mogelijk | ||
|- | |- | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| Ut bottert goed | | Ut bottert goed | ||
|- | |- | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| Dun deuze maog tur ôk zain | | Dun deuze maog tur ôk zain | ||
|- | |- | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| 13 in un dezain | | 13 in un dezain | ||
|- | |- | ||
| 1981 | | 1981 | ||
| We zitte vier daoge in de kar | | We zitte vier daoge in de kar | ||
|- | |- | ||
| 1980 | | 1980 | ||
| Kop oep, nie mauwe | | Kop oep, nie mauwe | ||
|- | |- | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| We persen dur alles uit | | We persen dur alles uit | ||
|- | |- | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| We douwe dur | | We douwe dur | ||
|- | |- | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| We lappe ut aon onze laers | | We lappe ut aon onze laers | ||
|- | |- | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| Der op oef der onder | | [https://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/925 Der op oef der onder] | ||
|} | |} | ||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Insignes door de jaren heen]]}} | |||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Jeugdprins door de jaren heen]]}} | |||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Jeugdraad door de jaren heen]]}} | |||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Leden Raad van elf door de jaren heen]]}} | |||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Boerenbruiloft door de jaren heen]]}} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | |||
{| class="wikitable" width="100%" | |||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de carnaval in Den Haaykaant en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | |||
|- | |||
|} | |||
Bron: [[Terry van Erp]] | |||
<br><br> | |||
Geraadpleegde bronnen: [[Carnavalskranten Raamsdonk]] | |||
<br> | |||
[[Category:Carnaval]] |
Huidige versie van 18 mrt 2024 om 17:54
Motto’s door de jaren heen
Jaar | Carnaval de motto's op Den Haaykaant |
---|---|
2023 | Laot ons maor schoive |
2022 | Wai hebbe wè te viere |
2021 | Wai maoke wè klaor |
2020 | Ut is een kouw kunstje |
2019 | Dé zie ik géére |
2018 | Dès mooi veur mekaore |
2017 | Wai kraigen d’r gin genoeg van |
2016 | Wai zen d’n draod kwait |
2015 | Ge wit nie wè ge ziet |
2014 | Ut is erop of eronder |
2013 | Alles oit de kast haole |
2012 | Dur is gin houwe aon |
2011 | Wai maoke ut wir bont |
2010 | Wai hebbe ur de gang in |
2009 | Mar dès dèrremus ok mooi |
2008 | Wai Draaie Dur |
2007 | Alles Oep Z’n Kop |
2006 | Ge kekt oew ooge oit! |
2005 | D’n Haaykaant, daor zit Muziek in! |
2004 | Een oit duuzend droome |
2003 | Wai zen wir los |
2002 | Dè kan de nie bedenke |
2001 | Wai zen in de wolluke |
2000 | Draait ur mar un pin aon |
1999 | Ut moet nie gekker worre |
1998 | Wai jasse dur tegenaon |
1997 | Bekaik ut mar |
1996 | Makkeluk zat |
1995 | Wai doen ur un schepke bovenop |
1994 | Petje af 25 jaor |
1993 | Wie zen wai |
1992 | ’t Is wir raok |
1991 | Ge mot ur un neus veur hebbe |
1990 | 4 doagen den hik tussen ’t Ver en Waspik |
1989 | Hedde gai ur ok zo’n zin in |
1988 | Ge hegget wel – of ge hegget nie |
1987 | Veul leut tussen ut Gat en ut Luiend |
1986 | Gaonde houwen en deur douwen |
1985 | Ge houw ut nie vur mogelijk |
1984 | Ut bottert goed |
1983 | Dun deuze maog tur ôk zain |
1982 | 13 in un dezain |
1981 | We zitte vier daoge in de kar |
1980 | Kop oep, nie mauwe |
1979 | We persen dur alles uit |
1978 | We douwe dur |
1977 | We lappe ut aon onze laers |
1976 | Der op oef der onder |
Zie ook: Insignes door de jaren heen
Zie ook: Jeugdprins door de jaren heen
Zie ook: Jeugdraad door de jaren heen
Zie ook: Boerenbruiloft door de jaren heen
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de carnaval in Den Haaykaant en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |
Bron: Terry van Erp
Geraadpleegde bronnen: Carnavalskranten Raamsdonk