Moeder Overste: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 84: | Regel 84: | ||
3 november 1938 | 3 november 1938 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 5.138%;" | | | style="width: 5.138%;" | 8 | ||
| style="width: 32.451%;" | Anna Maria Slits | |||
| style="width: 32.451%;" | | | style="width: 17.2093%;" | [[Zuster Theodora]] | ||
| style="width: 17.2093%;" | | |||
| style="width: 18.7261%;" | | | style="width: 18.7261%;" | | ||
2 november 1938 | |||
| style="width: 18.9384%;" | | | style="width: 18.9384%;" | | ||
30 augustus 1945 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 5.138%;" | | | style="width: 5.138%;" | | ||
Regel 105: | Regel 102: | ||
| style="width: 18.9384%;" | | | style="width: 18.9384%;" | | ||
<br> | <br> | ||
|- | |||
| style="width: 5.138%;" | <br> | |||
| style="width: 32.451%;" | <br> | |||
| style="width: 17.2093%;" | <br> | |||
| style="width: 18.7261%;" | <br> | |||
| style="width: 18.9384%;" | <br> | |||
|- | |||
| style="width: 5.138%;" | 11<br> | |||
| style="width: 32.451%;" | Elisabeth van Heertum | |||
| style="width: 17.2093%;" | [[Zuster Servasa]] | |||
| style="width: 18.7261%;" | 30 augustus 1957 | |||
| style="width: 18.9384%;" | 27 september 1963 | |||
|- | |||
| style="width: 5.138%;" | 12<br> | |||
| style="width: 32.451%;" | Maria Geertruida Vrooijink | |||
| style="width: 17.2093%;" | [[Zuster Genesia]] | |||
| style="width: 18.7261%;" | 1963 | |||
| style="width: 18.9384%;" | 1972 | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geloof]] | [[Categorie:Geloof]] |
Huidige versie van 15 feb 2023 om 09:13
Lijst van bij ons bekende zusters met als functie Moeder Overste.
Nr. |
Naam |
Kloosternaam |
Aanstelling |
Vertrek |
1 | Elisabeth Swinkels | Zuster Gerarda |
11 september 1907 |
13 september 1913 |
2
|
Hendrica Cornelia van Lith |
13 september 1913 |
24 juni 1918 | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Hendrica Cornelia van Lith |
Zuster Petruccia |
2 mei 1924 |
21 april 1930 |
|
|
|
|
|
7 | Jacoba Hendrika van Eupen | Zuster Bernarda |
10 augustus 1932 |
3 november 1938 |
8 | Anna Maria Slits | Zuster Theodora |
2 november 1938 |
30 augustus 1945 |
|
|
|
|
|
11 |
Elisabeth van Heertum | Zuster Servasa | 30 augustus 1957 | 27 september 1963 |
12 |
Maria Geertruida Vrooijink | Zuster Genesia | 1963 | 1972 |