Martien Zijlmans & Marie van der Pluijm: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "http://mailto:" door "mailto:") |
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
||
(7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 43.2142%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 36.2752%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 36.2752%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: | | style="width: 56.7722%;" | [[De Oude Melkhaven 38]] voorheen D26 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Naam || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F3044&main_person=I8366 Martinus Petrus "Mart" Zijlmans] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |27 december 1914 te Raamsdonk B28 | ||
27 december 1914 te Raamsdonk B28 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6679 †] 11 mei 2000 te Oosterhout | ||
11 mei 2000 te Oosterhout | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |[[:Categorie:Grondwerker|grondwerker]] | ||
grondwerker | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 36.2752%;" | | | style="height: 10px; width: 36.2752%;" | | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F3044&main_person=I4497 Maria Francisca "Marie" van der Pluijm] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | | | style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |3 maart 1916 te Dussen | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | | | style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4830 †] 9 december 1986 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 10px;" | |||
| style="height: 10px; width: 36.2752%;" | | |||
|- style="height: 10px;" | |||
9 december 1986 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 56.7722%;" |26 januari 1938 te Dussen | ||
|- style="height: | |||
| style="height: | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 36.2752%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
26 januari 1938 te Dussen | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 44.9137%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: 49.1416%;" | Kinderen | ! style="width: 49.1416%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 49.8139%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Franciscus Marinus "Frans" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |Frans Zijlmans | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Johannes Martinus "Jan" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |Jan Zijlmans & ..... | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Annie "Annie" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |..... & Annie Zijlmans | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Bert "Bert" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |Bert Zijlmans & ... Lambooy † | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Lenie "Lenie" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" | † 23-2-2006 [[Ad van Schijndel & Lenie Zijlmans]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Tiny "Tiny" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |..... & Tiny Zijlmans † | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Andre "Andre" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |[[André Zijlmans & Tonnie de Been]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Jo "Jo" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |Jo Zijlmans | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.1416%;" |Gerardus Wilhelmus "Gerard" Zijlmans | ||
| style="width: 49.8139%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1911 †] Gerard Zijlmans | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: 49.1416%;" |Henk "Henk" Zijlmans | |||
| style="width: 49.1416%;" | | | style="width: 49.8139%;" |Henk Zijlmans | ||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Zie artikel|Zie ook: [[Oude Melkhaven - video 15]]}} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 12 jan 2024 om 23:07
Adres per 1 januari 1949 | De Oude Melkhaven 38 voorheen D26 |
Naam | Martinus Petrus "Mart" Zijlmans |
Geboortedatum | 27 december 1914 te Raamsdonk B28 |
Overlijdensdatum | † 11 mei 2000 te Oosterhout |
Beroep | grondwerker |
Naam vrouw | Maria Francisca "Marie" van der Pluijm |
Geboortedatum | 3 maart 1916 te Dussen |
Overlijdensdatum | † 9 december 1986 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 26 januari 1938 te Dussen |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Franciscus Marinus "Frans" Zijlmans | Frans Zijlmans |
Johannes Martinus "Jan" Zijlmans | Jan Zijlmans & ..... |
Annie "Annie" Zijlmans | ..... & Annie Zijlmans |
Bert "Bert" Zijlmans | Bert Zijlmans & ... Lambooy † |
Lenie "Lenie" Zijlmans | † 23-2-2006 Ad van Schijndel & Lenie Zijlmans |
Tiny "Tiny" Zijlmans | ..... & Tiny Zijlmans † |
Andre "Andre" Zijlmans | André Zijlmans & Tonnie de Been |
Jo "Jo" Zijlmans | Jo Zijlmans |
Gerardus Wilhelmus "Gerard" Zijlmans | † Gerard Zijlmans |
Henk "Henk" Zijlmans | Henk Zijlmans |
Zie ook: Oude Melkhaven - video 15
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |