Maria Zijlmans weduwe van Adrianus de Jongh: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(13 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 37.5308%;" | Adres per 1 januari 1949 | | style="width: 37.5308%;" | Adres per 1 januari 1949 | ||
| style="width: 51.6926%;" |[[Bergenstraat 9]] voorheen D80 | | style="width: 51.6926%;" |[[Bergenstraat 9]] voorheen D80 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Naam || style="height: 28px; width: 51.6926%;" | | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Naam || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13629&main_person=I43002 Adrianus Gijsbertus de Jongh] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |4 januari 1884 te Raamsdonk<br> | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |4 januari 1884 te Raamsdonk D182<br> | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3542/search/4775 †] 7 februari 1945 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3542/search/4775 †] 7 februari 1945 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- style="height: | |- | ||
| style="height: | | | ||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13629&main_person=I43003 Maria Catharina Allegonda Zijlmans] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |10 oktober 1887 te Raamsdonk D41 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3542/search/4776 †] 9 december 1962 te Raamsdonk | ||
|- | |||
| | |||
|- | | | ||
| | |- | ||
|- | | style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |14 mei 1918 te Raamsdonk | ||
| style="height: 28px; width: 37.5308%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 51.6926%;" |14 mei 1918 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
Regel 31: | Regel 33: | ||
! style="width: 72.8958%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 72.8958%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.9299%;" | | | style="width: 43.9299%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F17134&main_person=I43008 Anna Hendrika de Jongh] | ||
| style="width: 72.8958%;" |[[Sebastiaan van Velthoven & Anna de Jongh]] † | | style="width: 72.8958%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6793/category/60 †] [[Sebastiaan van Velthoven & Anna de Jongh]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6795/category/60 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.9299%;" | | | style="width: 43.9299%;" |Johannes Marcelis "Jan" de Jongh | ||
| style="width: 72.8958%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1970 | | style="width: 72.8958%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1970 †] Jan de Jongh | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.9299%;" | | | style="width: 43.9299%;" |Marcelis Adrianus de Jongh | ||
| style="width: 72.8958%;" |† | | style="width: 72.8958%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5671 †] [[Marcelis de Jongh & Catharina Prinse]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6794 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.9299%;" | | | style="width: 43.9299%;" |Hendrikus Johannes de Jongh | ||
| style="width: 72.8958%;" |† | | style="width: 72.8958%;" |* 16 april 1924 † 11 juli 1992 Camrose (Canada) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.9299%;" | | | style="width: 43.9299%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15767&main_person=I43012 Adrianus Wilhelmus "Jos" de Jongh] | ||
| style="width: 72.8958%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3143 | | style="width: 72.8958%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/3143 †] [[Jos de Jongh & Corrie Schoenmakers]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4615 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.9299%;" | | | style="width: 43.9299%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16186&main_person=I43013 Wilhelmus Josephus "Wim" de Jongh] | ||
| style="width: 72.8958%;" |† Wim de Jongh & Nel Flipsen [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6554 | | style="width: 72.8958%;" |† [[Wim de Jongh & Nel Flipsen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6554 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.9299%;" | | | style="width: 43.9299%;" |Hendrika Maria "Rica"de Jong | ||
| style="width: 72.8958%;" |† | | style="width: 72.8958%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7036 †] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6797 †] [[Piet van Dongen & Rica de Jongh]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6798 †] | ||
|} | |} | ||
Regel 56: | Regel 58: | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | [[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 24 apr 2024 om 13:45
Adres per 1 januari 1949 | Bergenstraat 9 voorheen D80 |
Naam | Adrianus Gijsbertus de Jongh |
Geboortedatum | 4 januari 1884 te Raamsdonk D182 |
Overlijdensdatum | † 7 februari 1945 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Maria Catharina Allegonda Zijlmans |
Geboortedatum | 10 oktober 1887 te Raamsdonk D41 |
Overlijdensdatum | † 9 december 1962 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 14 mei 1918 te Raamsdonk |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Anna Hendrika de Jongh | † Sebastiaan van Velthoven & Anna de Jongh † |
Johannes Marcelis "Jan" de Jongh | † Jan de Jongh |
Marcelis Adrianus de Jongh | † Marcelis de Jongh & Catharina Prinse † |
Hendrikus Johannes de Jongh | * 16 april 1924 † 11 juli 1992 Camrose (Canada) |
Adrianus Wilhelmus "Jos" de Jongh | † Jos de Jongh & Corrie Schoenmakers † |
Wilhelmus Josephus "Wim" de Jongh | † Wim de Jongh & Nel Flipsen † |
Hendrika Maria "Rica"de Jong | † † Piet van Dongen & Rica de Jongh † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |